Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Beszóltam a portásnak az...

Beszóltam a portásnak az iskolában. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mentünk volna már haza de nem volt ott a portás (aki amúgy egy vén fsz) erre én azt mondtam (gondolom meghallotta) hogy told már ide a képed (eléggé felb*szt*k már) és akkor jön hogy én mit szólogatok nem én dolgozok 12 órát meg akkor én jöjjek be korábban. Hozzátenném, 7:45-re kell beérni én 7:20-kor ott szoktam lenni,16:00-kor megyünk haza,ő meg nincs ott 4 után sem,szóval nem értem hogy még neki áll feljebb,de mindegyy. Mi a véleményetek erről? Kinek volt igaza? (egyébként nem pont felé mondtam hanem az osztálytársamnak,persze rá céloztam)

2016. ápr. 12. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mind a két fel hibas es igazatok is van neki abban h a tisztelet kijár , neked meg abban h legyen ott , de időseknél sokkal többet érsz el kedvességgel , tapasztalat, de sztem egyenlően igazatok volt
2016. ápr. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 asddsa123 válasza:
46%
nálunk 2 portás van (hál' Istennek) az egyik is egy kiöregedett fsz de mondd azt neki hogy ha nem szereti a munkáját fel lehet monddani sfejkém
2017. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!