Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha tetszik eggy...

Mit tegyek ha tetszik eggy lány a suliban az anyja a magyar tanárnőm az apja a tesi tanárom es az apja nem nagyon kedvel engem és a lannyal sem beszéltem 3 mondatnál többet?

Figyelt kérdés

Tetszik eggy lány a szuliban de ezzel csak eggy baly van a lány a magyartanárnőm lanya és a tesi tanárom lánya az anyjával nincs baly de az apjával hát nem vagyok túl joban és tulajdon képpen a lánnyal sem beszéltem még túl sokat.

Szóval mit tegyek hogy a lánnyal is é s az apjával is megkedveltessem magam



2016. ápr. 13. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ha a magyar tanárod lányára hajtású, akkor mindenképp figyelj jobban a helyesírásra, mert a bajt nem ly-nal írjuk.


egyébként meg a lánnyal ismerkedj meg, a szüleivel ne foglalkozz. menj oda hozzá, beszélgessetek, hívd el valahova, aztán ha majd lesz mit elmondani a szüleinek, akkor közlitek velük. ha bejössz a lánynak, akkor a szüleivel együtt foglalkoztok. ha nem, akkor meg a szüleitől függetlenül se lesz semmi...

2016. ápr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És mondjuk ha oda mennék a magyar tanárnőmhöz és megkérdezném,hogy udvarolhatok-e a lányának mit szólna hozzá?

Amúgy az én magyar tanárnőm szereti az illemet (tart külön illemórákat)szóval probaljak a hagyományos udvarlásra hajtani?

2016. ápr. 13. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Először a lánnyal beszélgess egy kicsit, hogy lehet-e valami a dologból,barátkozzatok össze.

Utána ráérsz foglalkozni a többivel, udvarlás, etikett. :)

Majd írd meg hogy sikerült! :)

2016. ápr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz a szülőkkel. nem velük akarsz járni. teljesen mindegy, hogy ők mit gondolnak/mondanak, ha a lány teljesen máshogyan gondolja.


kezdeményezz a lánynál, fejezd ki az érdeklődésed, kezdj el beszélgetni vele, ismerd meg, ha még ekkor is bejön és ő is nyitott rá, akkor hívd el randizni, közös programokra. ha valamit a szülőkkel kell megbeszélned, azt előbb vele beszéld majd meg, de ezt se kell nagyon elhamarkodni, mert ez még nem lánykérés, az meg az ő magánügye, hogy a szüleinek elmondja-e, hogy kivel beszélget, találkozik, stb. ha már komoly a dolog, előbb-utóbb úgyis be akar majd mutatni nekik, de azt azért megelőzi egy pár dolog...

2016. ápr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!