Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv.! Privát felméréshez, ami...

4771l4 kérdése:

Üdv.! Privát felméréshez, ami az "utca emberével" végeznék, kell engedélyt kérni valakitől, valahonnan? Köszi. :-)

Figyelt kérdés

2016. ápr. 13. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Milyen privát felmérés? Semmit se publikálhatsz (szakdoga, stb.) ha nem íratsz alá nyilatkozatot. Amúgy volt velem olyan, hogy egyetem közelében ültem egy padon és beszélgettem valakivel, majd a semmiből a képembe nyomtak egy mikrofont, jött egy kamera és mindenféle engedélykérés nélkül már kérdezte is a csaj a kérdést, én minden probléma nélkül elhajtottam. Ne erőszakoljunk rá másokra olyat, amit nem akarnak, például videón szerepelni... Ha előtte odajön, hogy ne haragudj, kell az órámra ilyet csinálni lehet hagyom, így biztos nem...
2016. ápr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem. Se kamera, se mikrofon, és az eredmény csak nekem kell. Úgy gondoltam, hogy valamilyen hatósági engedély kell e, mint pl. az utcai árusításhoz. Amit láttam is tegnap a Boráros téren, hogy kettő rendőr összeszedette és elküldte az illetéktelenül ott árusító illetőt.
2016. ápr. 16. 09:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell engedély
2016. ápr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az árusítás más.
2016. ápr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi. :-)
2016. ápr. 16. 09:39
 6/6 anonim ***** válasza:
en elkuldenelek a halalfasara
2016. szept. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!