Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma csúnyán elaludtam és a...

Ma csúnyán elaludtam és a munkahelyemen nem megengedett a késés, így nem mentem be. Valakinek van valami ötlete, hogy mit mondhatnék holnap? Nem szeretném, hogy kirúgjanak

Figyelt kérdés

2016. ápr. 14. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lett volna jobb ötlet felhívni őket?

Még mindig megteheted.

2016. ápr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes kihagyni emiatt egy napi munkát, abból még nagyobb baj lenne. Igen, be kell telefonálni ilyenkor. Nekem is volt már ebből elég kellemetlen szituációm.


Négy-öt évvel ezelőtt, szombat reggel elaludtam, mert nem szólalt meg az ébresztőórám. A patikát emiatt 40 perccel később nyitottam ki. Elnézést kértem érte, mégis sok beteg (többségében nyugdíjas) olyan ingerült lett a várakozás miatt, hogy már lincshangulat közeli állapot alakult ki... a pokolba kívánt engem egy-két bunkó beteg. Ugyan később nyitottam ki, de a napi feladatokat megcsináltam, igaz, sokkal sokkal több idegességgel, mint általában. A következő este egy percet se bírtam aludni, olyan ideges voltam.


Szólnom kellett volna hétfőn a főnöknek a késés miatt, de nem mertem megmondani. Az egyik beteg viszont beköpött engem. Elképesztő megalázó lett a szituáció, pedig mással is előfordult már, hogy késett a munkahelyről. Sajnos az én esetemben nem voltak megértőek az emberek....

2021. okt. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!