Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Büntetett már meg BKV ellenőr?...

Büntetett már meg BKV ellenőr? Mit csináltál?

Figyelt kérdés
Engem most, és nagyon ideges vagyok, mert már őszi szünet előtt igényeltem diákigazolványt, de még nem kaptam meg (szerintem nem is lett elküldve :@, mert a barátnőm már megkapta, és ő ideigleneset is kapott, én meg nem:@), és azt hittem még van üres buszjegyem, de nem volt :( Veled történt már hasonló?
2010. ápr. 6. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
én soha nemveszek jegyet, igen bütetett már, kiküldték a csekket, meg 1 levelet aztán elévült:)
2010. ápr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenesetre járjál utána a diákigazolványodnak, mert ez így hosszútávon költséges lesz neked.
2010. ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Semmit, otthon hagytam a bérletemet, és megbüntettek. Másnap bevittem az Akácfába, és kifizettem a büntetést. Ha nincs jegyem, nem veszem igénybe a BKV-t. Ahogy nem lopom az áramot, ahogy nem távozom fizetés nélkül a az étteremből, vagy ahogy nem rakom el a kaját a zsebembe a Tescoban. Ha nem szereztél ideiglenes diákot azóta, akkor az bizony a te hibád. Sorry, de ez van.
2010. ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Most már tényleg bemegyünk a suliba, mert olyan nincs, hogy ennyi idő után még nincs kész a diákom.


Egyébként utolsónak:


Befizettük a csekket, fényképet csináltattunk, kitöltöttünk egy papírt, még KÉRVÉNYT is írtunk amit a szüleim mindketten aláírtak, miszerint igényelem az ideiglenest is. Nem az én hibám hogy nincsen.


És nem fogadta el a jegyem, mert a múltkor puszta véletlenségből kettőt nyomtam be a lukasztóba, és nem is lukasztotta ki rendesen, csak az egyiken, a másik egy picit megnyomódott, de nem fogadta el... Még látta is, hogy a kettő össze volt ragadva :(

2010. ápr. 6. 17:05
 5/8 anonim ***** válasza:
szvsz told be a Belga ide vonatkozó számát és tombolj rá :)
2010. ápr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az volt az első :D:D
2010. ápr. 6. 17:30
 7/8 anonim válasza:
engem megbuntettek. 6ezerre akartak, es mar nem nagyon emlekszem, hogy volt, de 3ezerre lecsokkentettek, es aztan igy gondolkodtam magamban, h "hoppa" atvertek. amugy nem vagyok budapesti, szoval nem vagyok rutinos...amugy figyelmetekbe ajanlom a www.homar.blog.hu-t, ott erdekes sztorik vannak.
2010. ápr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen,ezen a héten.Tiszta ideg lettem,mivel mindig megveszem tisztességesen a nyomorult bérletüket(ami egy vagyon és a szolgáltatás cserébe egy nagy nulla!)Ezen a héten elkezdődött az egyetem,a bérletem persze már vagy egy hete megvolt csak én nem voltam itthon és aznap reggel nem itthonról indultam suliba szóval elfelejtettem kicserélni a januári bérletemet.Persze a buszon jutott eszembe és persze a következő megálló az a pont,ahol szinte 5napból 3x ellenőrök vannak.Természetesen ott voltak!Mutattam neki hátha nem figyel rá,de rögtön észrevette és kezdjük ott,hogy a tapló úgy tett,hogy "na gyerünk le drágám(!!!) ez januári" -hát már nem azért,először is tudja kit drágámozzon,21 éves vagyok!Másodszor közölte velem,hogy menjek vissza a helyszínre és csak 3ezret kell fizetnem 6 helyett.Én meg mondtam,hogy nem fizetek egy fillért sem,mivel mindenkivel megeshet,hogy elfelejti a bérletet.Mondta hogy ok,de akkor vigyem be az irodába a bérletet és csak 600ft lesz.Mondom jó.És akkor elkezd toporogni,hogy de így de úgy,ne most vegyem meg,meg ha mégsincs bérletem akkor jöjjek vissza ide.Már majdnem leordítottam a fejét hogy nem bírja felfogni hogy van???Szerinte megtehetem,hogy egyetemista létemre potyázom vagy pont én nézek úgy ki?Nem az idegesített fel,hogy büntetett,hanem az,hogy azonnal a legrosszabbat kell kinézni az emberből?Pff...Bezzeg egyes népcsoportokra rá sem mernek nézni...
2011. febr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!