Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki elmegy 10. 000...

Ha valaki elmegy 10. 000 Ft-al a zsebében, meg van nála egy táska, felül az első vonatra, és megérkezik mit tehet?

Figyelt kérdés
Biztos voltak akik már megszöktek otthonról, olvastam itt is. De ha valaki hirtelen felindulásból a fent említett módon elmegy és kiköt mondjuk, Szeged, Sopron, Debrecenben akkor mi lenne az első amit tennél? Mondjuk 19 éves vagy és van 2 napra elég kaját és egy 10-esed, hogy élsz tovább?

2016. ápr. 17. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
10e forint az nulla, egy het sem kellene hozza egy ehsegedben ugy huznal haza, mint a vadlibak.
2016. ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

19 évesen szerintem lenne annyi eszem, hogy ne 'szökjek meg' otthonról.

kb 9 évesen játszottam el a gondolattal.


egy tízessel nem mész semmire, pláne, mert a vonatjegyet ebből meg is kéne venned.


De tegyük fel, hogy meg is tettem, akkor egy barátot keresnék, akinél ideiglenesen megszállhatok.


Onnantól pedig munkakeresés és önellátás.

2016. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!