Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a különbség a műsírás és...

Mi a különbség a műsírás és az igazi között? Honnan tudom hogy ez most melyik?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a lányok nagyon jól eltudnak játszani bármit, de csak van valami buktató...

2016. ápr. 18. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ehhez ismernedk ell az illetőt, és mérlegelned, hogy a szituáció milyen reakciókat válthat ki az illetőből, és melyik lehet igaz, és melyik megjátszott.


(Egyébként fiúként én 10 másodpercen belül bármikor el tudom érni, hogy sírjak, elég ckak kocnetnrálni. Jól jön, ha egy rövidfilmnél színészkedni kell :D)

2016. ápr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Ne mááááááááááááááááááááááááááááááááááár……. Tiszta gáz férfiként megsiratni egy filmet
2016. ápr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ma 13:53


Szövegértés. Olvasd el mégegyszer, amit írtam.

2016. ápr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Műsírás: eltakarja az arcát, főleg a szemeit, lehajtja a fejét, hüppög, nyüszög, nyivákolva beszél, szipog.

Sírás: hisztérikusan bömböl, vagy pedig a sarokban fekszik mozdulatlanul, ömlenek a könnyei, vörös a feje, folyik az orra, másodpercenként elhasznál egy zsepit, és megszólalni is alig tud.

2016. ápr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A műsírásó csak úgy csinál, mint aki ás...
2016. ápr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!