Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyetemen Vizsga sorrend?

Egyetemen Vizsga sorrend?

Figyelt kérdés
Azt nem tudom hogy az előző félévben x tárgyból voltam A-n és B-n vizsgázni de C-re nem mentem el (nálunk az mindig szóbeli). Most ebben a félévben felvettem vizsgakurzusban akkor most A-val vagy C-vel kezdek?

2016. ápr. 18. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy a-n és b-n voltál?

Mi az az a és b? és c?


ha arra utalsz, hogy bizonyos tárgyakból vizsgáztál, akkor azokból nem kell újra vizsgázni,


ha arra gondolsz, hogy 3 vizsgarésze van a dolognak, akkor a sorrend nem változik.


Kicsit fogalmazd át a kérdést, azért nem válaszol senki 2 hete, mert nem lehet megérteni mit akarsz.

2016. máj. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben.Ugye egy félévben ha jól tudom egy tárgyból háromszor lehet vizsgára menni (náluk az első vizsga alkalmat "A" vizsgának hívják ,ha az nem sikerül akkor következik a "B" második vizsga lehetőség.Értelem szerűen a "C" vizsga a harmadik lehetőség.A kérdés az volt hogy a vizsga sorrendje hogyan változik hogyha az előző félévben elmentem kétszer vizsgázni vagyis "A" és "B" vizsgám kifújt de "C" vizsgára nem mentem el mert nem akartam szóbelizni ,akkor ha ebben az évben felvettem a tárgyat akkor a "C"-vel folytatom vagy pedig kezdem elölről "A"-val?Ennek azért van jelentősége mert nekünk a "C" vizsga mindig szóbeli de ennek a tárgynak az A és B vizsgája írásbeli lenne.Remélem most már érthető.Egyébként ez a DE-ÁJK rendszere azt hittem mindenhol így van.
2016. máj. 12. 15:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a tárgy oktatójától függ.

Nézd meg neptunban milyen kiírás van.


TTK-n biztos, hogy van mindkettőre példa, mivel csop társak közül látom, hogy volt-van tárgy ahol szóbeli lett, és volt ahol nem csak ismét a harmadik lett volna szóbeli.

2016. máj. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Áh, így már teljesen világos!


Hát, máshol nem hiszem, legalábbis nálunk nem így van (legalábbis nem hívják a-b-c vizsgának)


De ebben az esetben elvileg a vizsgaidőszak után minden 'nullázódik', tehát valószínűleg A-val kezded majd, mert ez már egy új szemeszter, sok sikert hozzá!

2016. máj. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!