Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha az iphone 6s-nek törött az...

Ha az iphone 6s-nek törött az üvege mit kell tenni?

Figyelt kérdés

Vgayis azt szeretném tudni, hogy mit kell cserélni, érintőt vagy kijelzőt?? és hol lehet olcsóbban ugy kb. 10ezer körül??? vagy ha vennék valahonnan egy kijelzőt vagy ami kell és elvinném a szervízbe megcsinálnák 10ezer körül???

A választ előre is köszönöm. és remélem érthető



2016. ápr. 19. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
1Milyen 10ezer? 60ezer
2016. ápr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tudom hogy annyiba kerül, de ha vennék egyet és úgy vinném be??? megcsinálják? ha van garancia rá nem kell fizetni ugye?
2016. ápr. 19. 14:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Garancia nincs tőrésre, azt meg hogy hozott anyagból megcsinálják e, azt bolt válogatja. De szerintem nem.
2016. ápr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Baleszka válasza:
10 ezer max a munkadíjra elég talán.
2016. ápr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem cserélik hozott cuccra bár ha van ismerős az adott szervizben akkor no problem :D Bár ha 60K-t kellene kiadnod egy ilyen telefonért még pluszba az árán kívül jobban jársz ha veszel egy lenovo-s vagy esetleg valami más márkás telefont 60K-árkategóriába. Bár ez az eshetőség csak akkor jó ha nem menőzni akarsz a telefonnal hanem pl játszani rajta...
2016. máj. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!