Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi legyen? Többi...

Szerintetek mi legyen? Többi lent.

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon jó barátnőm. Ugyanarra az edzésre jártunk. Aztán tavaj úgy döntött, hogy elmegy hatosztályosba. Mondta menjek én is vele, de én nem mentem. Aztán abbahagyta az edzést. Ahogy elkezdődött ősszel a tanév, elkezdett megváltozni. Majd a barátságunk is elkezdett "megsárgulni". Én hiába írok neki néha üzenetet, nem válaszol. Próbáltam vele tartani a kapcsolatot, de úgy néz ki mintha már nem akarná az egész barátságunkat. Ha látom az utcán és ő is lát engem, akkor elfordul. Szerintetek mi legyen? Szakítsam meg én is vele a kapcsolatot? Vagy próbálkozzak még egyátalán? Köszi ha válaszolsz.

2016. ápr. 22. 20:15
 1/10 A kérdező kommentje:
13/L
2016. ápr. 22. 21:48
 2/10 anonim válasza:

Tudod hogy mindennek kétoldalúnak kell hogy legyen!!

Volt egy barátnőm aki elment a suliból, a legjobb volt!! Tényleg a legjobb!! De már nem keres, ha beszélünk is, az nagyon lapos, átlagos, nagyjából a "sziamizusemmiveled?" formára épül. Egyszóval, már nem tudunk találkozni, különváltak az útjaink és egyikünk sem tesz igazán ez ellen. Viszont ha az egyik tesz és a másik nem, szerintem nincs értelme az egésznek!! Két oldalról kell mindent akarni! Ha ő nem akarja, az összes fáradozásod felesleges... Biztos ott megismert "jobb" embereket... Ez van... Szerintem bunkóság felőle, de nem kell erőltetned. Talán ha teljesen vége lesz a barátságotoknak, akkor megbánja, de talán késő lesz már!! Én nem vesződnék vele, hagynám azt, hogy folyton azért pitizek neki, hogy beszéljünk, vagy írjon vissza. Kitartás!!!


Ui: a helyesírási hibákra kicsit figyelj, mint pl tavaly az ly-os j és nem pontos!

2016. ápr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. ápr. 24. 17:29
 4/10 anonim ***** válasza:
A tavaj az olyan mint a teavaj?
2016. máj. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Elírtam és csak azután jöttem rá, miután elküldtem.

Második válaszoló! Az első már kijavított.

Értelmes válaszokat kérek.

2016. máj. 3. 09:44
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia:)

Sajnos ismerem a problémád, nekem szinte az összes gyerekkori legjobb barátommal ez a helyzet, kivéve talán egyet, de tőle meg nagyon messze lakom most

már. :/

Én mindegyikkel, aki így viselkedett, megszakítottam a kapcsolatot, nagyon fájt, de tudtam, ha én adok bele mindig többet, az sokáig fog fájni. Így legalább hamarabb túl vagyok rajta, és igaz, alig maradt barátom, de hát fiatal vagyok még, találok még biztosan. :)

Ahogy kiértem a szövegből te sem vagy még idős, keress minőségi, építő társaságot akivel jól érzed magad, és önmagad lehetsz. Ne kínozd magad ilyen "barátokkal".


Remélem tudtam segíteni :)

2016. máj. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi.

Megszakítanám vele a kapcsolatot, csak nála van még az egyik cuccom (kölcsön kérte), és ugye ahogy nem válaszol nem tudom visszaszerezni.

2016. máj. 6. 21:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát, ha nem fontos az a dolog hagyd, ha fontos, akkor írhatnál neki egy hoszabb uzenetet, de a lényege az visszakérés legyen, ne a barátság.

Előző válaszoló voltam

2016. máj. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat.
2016. máj. 8. 12:28
 10/10 anonim ***** válasza:
szivesen
2016. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!