Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A bankártyán hol találom a...

NarutoHUN kérdése:

A bankártyán hol találom a Routing nubert és az Account numert?

Figyelt kérdés
Van egy BCR-s maestro bankartyam és paypalal össze akarom kötni. Kér egy ilyent hogy Link a bank account. Ott kéri a Routing nubert és az Account numbert. Ezeket a bankártyán hol találom? A routing nubernél irja hogy 9 számbol kell aáljon a bankártya, azt a bal also sarokban megkaptam, de nem vagyok biztos benne hogy az. Az Account nubernel irja hogy 3-17 számjegyü kell legyen de beirom a 16 számjegyes számot és nem fogadja el.

2016. ápr. 22. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:
55%

Angol nem igazan megy ugye?

sugok:


card number........bank account number...

bankKARTYA szam....bankSZAMLA szam...


Latod? Ket kulon dolog. A szamok ami a kartyan van (a muanyag szines ize amire a neved is ranyomtak) az a bankkartyaszam.


A bankban pedig a bankszamlad van, aminek van egy tok masik szama, meg az ahhoz tartozo routing szam. Ezt a bankos papirokon keresd, vagy kerdezd meg a bankos nenit, ingyen hivhatoak szerintem.

2016. máj. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!