Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha én félévig füveztem lehet...

Ha én félévig füveztem lehet bajom késöbbiekben?

Figyelt kérdés
Azon gondolkozom h vajon az az időszak mennyire dobhatott rá a "mentális egészségemre" mostanság már egy ideje szorongok, s lehet paranoiám is van nem tudon.. Persze ez már évekkel ezelött volt hogy félévig, és kb heti 2-3 szor. Lehet a jövőben ettől még bajom, ? Hogy sulyosbodik a szorongás vagy valami ?
2016. ápr. 24. 02:50
 1/8 anonim válasza:
0%

Mentális egészségedre semennyire, mert az eleve nem voltál mentálisan egészséges. Egy mentálisan egészséges ember már eleve nem füvezik és nem használ semmiféle kábítószert.


Viszont szellemi és agyi károsodást azt okozhatott!


Még akkor is is, ha a marihuánát sok drogos félkegyelmű "ártatlan" dolognak hazudja! Nem az, és sok embernél az előszoba és meredek lejtő a mér durvább drogok rabságába való lecsúszáshoz!


Nézd meg például ezt:


[link]


És lehet ugye hazudozni, hogy nem árt, de egy akkor is biztos: semmiféle hasznod nincs a fogyasztásából, sem szükséged rá!


És most mit lehet mondani? Has történt is károsodás, azt hol fogják kimutatni és felmérni? A csapnivaló magyar egészségügyben talán?


Nagyon jól etted hogy abbahagytad, és sajnos már ez van, innen kell most már valahogy lépni, méghozzá előre!


Mentális problémáid kapcsán (például szorongás) egy jó pszichiáter segítsége kellene neked, de sajnos ilyennel én még eggyel sem találkoztam.


Úgy hogy sajnos gyakran az a lehetetlennek tűnő helyzet áll elő, hogy a fuldoklónak saját magát kell magát kirántania a vízből, a saját haját megfogva.


De a "szellem" nevén nevezése már fél győzelem a gyógyulás útján.

2016. ápr. 24. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha évek óta abbahagytad, és csak félévig csináltad heti 2-3x, akkor a mostani panaszaid valószínűleg nem amiatt vannak.
2016. ápr. 24. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gnoomage ***** válasza:
100%

1# Egy mentálisan egészséges ember miért ne használna kábítószert? Tudtommal a kíváncsiság nem mentális probléma, hisz enélkül a tudomány és valójában minden mostanra nem lenne, nem fejlődött volna semmit. De akkor mi van azzal aki kíváncsiságból próbálja ki a drogokat? Ugyan annyi veszélye van mint aki extrém sportokat próbál ki vagy mondjuk motorkerékpárral közlekedik, mégis őket nem nevezik mentálisan sérült embereknek...



Nem lesz sok bajod ilyen kevés használattól, szinte ugyan az mintha 2-3x cigiztél volna...

2016. ápr. 24. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én pár éve használom a szert! PERSZE MÉRTÉKKEL!

Én eddig komolyabb változást nem vettem észre magamon! Egyedül a rövidtávú memóriámnak nem tesz jót ,ha gyakori alkalommal szívok ,de ha pihentetem a dolgot akkor helyreáll a rendszer!


Azt senki sem állítja ,hogy a fűnek nincsenek káros hatásai, de sokkal elenyészőbbek az alkoholéhoz képest! (Ha egyszer úgy igazából leiszod magad ,az sokkal károsabb ,mint ha tartanál egy füves estét)!


1. válaszolónak pedig: Köztudott tény ,hogy a magasabb intelligenciával rendelkező emberek ,sokkal nyitottabbak ebben a témában és előbb próbálják ki ezen szereket ,mint a mentálisan visszamaradott embertársaik! (Lásd: főiskolások, egyetemisták ,zsenik ,művészek...)

2016. ápr. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

gnoomage: az alma sem körte, egészen biztos lehetsz benne!

Egyébként meg nem a kivácsiság a mentális probléma, viszont a hülye viselkedés, és a félrebeszélés mindkettő az!


%: a marihuána egyáltalán nem ártalmatlanabb az alkoholnál, csupa máshogy ás máshol pusztít.

Az érvelésed meg olyan szánalmas, mint ha valaki azért akarna egy tolvajt felmenteni a tette alól, mert csalók is vannak.


Értelmes emberek pedig nem használnak semmi kábítószert, ezt megint nem más tőled, mint egy olcsó és ócska drogreklám, vagy hamis kis hazug dedós önigazolás.


Azt pedig hogy valaki főiskolás, vagy egyetemista az önmagában semmi sem garancia, így az intelligenciára sem. De még doktori fokozat sem! Sőt jó pár olyan van, akiben még annyi sem szorult, mint egy szakmunkásképzősbe vagy disznó pásztorba.


Tudod, iskolában csak egy papírt cetlit adnak, észt nem, de még tudást sem feltétlenül!


Ilyen meg hogy zseni nincs, ez egy téveszme. Az összes "csodagyerek" arról szól, hogy persze nem hülyék, és szülei is értettek hozzá, és már igen korán tanították rá a gyereket, és nem csak tengtek-lengngtek, mint az IQ-as prolik gyerekei.


A műeszeknek meg aztán végképp nincs köze az intelligenciához, a többségük, tehetségtelen, pszichopata és naplopó.


A zenészek sem lesznek attól nagy vasziszadaszok, hogy pocsék az iskolában a zenei oktatás, ezért legtöbb embernek dunsztja sincs róla, hogy hogyan is van.

2016. ápr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: Te is aztán egy értelmes ember lehetsz!

Jó sok problémád lehet az életben ,ha csak a kifogásokat és a félrebeszélést tudod!


Azért szerintem 1-2 tanulmányt olvass el mielőtt a legnagyobb marhaságokat leírod ide!


Én mielőtt kipróbáltam volna 1000+1 oldalt elolvastam róla ,mi is ez a szer, hogyan jön létre ,mik az alkotó elemei ,mik a káros hatásai(fizikai/pszichés) ,mik a jótékony hatásai... Az ,hogy te ráütsz a hasadra és irtó nagy badarságokat beszélsz ,ez nem érvelés kérlek szépen!

Sőt ,manapság rengeteg ilyen ember van mint te: nem is az ,hogy elmagyarázzák a hülyeséget ,ami nem is valós ,de a legrosszabb ,hogy ezt a hülyeséget még te saját magad is elhiszed!


Egyébként meg hidd el léteznek zsenik (TE NEM TARTOZOL KÖZÉJÜK, NINCS MEG A MEGFELELŐ FEGYVERED HOZZÁ!!!!!) ,de nem itt GYIK-on kell keresni őket...

Példának okáért pedig: rengeteg költőnk/írónk élt drogokkal a múlt században! Ha tanultál volna irodalmat tudhatnál ilyeneket... (Ady Endre stb...)

2016. ápr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja, és a költők ezért voltak depressziósak, ezért irtak annyi érzelmi hevülést az életük minden részletéről, Oké hogy Ihhletést meritettek, viszont mindegyikbe megvolt a sóvárgás, az életfájdalom
2016. ápr. 24. 16:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem csak kifejezetten ezért... Elég sok magánéleti problémájuk is volt emellett!

Azt nem mondom ,hogy nem játszott közre a drog ,de nem kifejezetten ebből indult a probléma!


Olvass el egy Ady Endre életrajzot(NE A SABLONOST ,hanem egy komolyabbat) ,hidd el érdekes lesz miken is mentek keresztül ezen emberek! (Nekem az egyik kedvenc művészem)!

2016. ápr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!