Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Batman Superman ellen idézetek?

Batman Superman ellen idézetek?

Figyelt kérdés
Tudtok idézeteket a filmből? Leginkább olyan érdekelne amit Lex Luthor mond.

2016. ápr. 24. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha isten csupa jóság akkor nem lehet mindenható,és ha isten mindenható akkor nem lehet csupa jóság.(Lex Luthor)

Tudja mi Amerika legrégibb hazugsága?Hogy az erős lehet ártatlan!(Lex Luthor)

Tombolás,düh,keserű tehetetlenség,amely gonosszá teszi a jókat.(Alfred)

Az emberek gyűlölik amit nem értenek. De azt látják hogy mit csinálsz és tudják hogy ki vagy. Hogy nem bántod őket. Nem vagy gyilkos. Én nem akartalak a világnak adni téged. Légy a hősük, Clark. Légy a példaképük, légy az angyaluk. Légy mindaz amire szükségük van. Vagy ne legyél semmi. Nem tartozol ennek a világnak, sose tartoztál.(Martha Kent)

Mindvégig úgy éltem ahogy apám azt kitalálta. Próbáltam jót tenni. Egy halott kedvéért. Superman sose létezett. Csak egy kansas-i farmer álma volt.(Superman)

A bűnözők olyanok mint a gyom ki lehet őket tépni de nő helyette másik.(Bruce Wayne)

Mi úgy értem emberek mindig is megváltót kerestünk,10-ből 9 ember hisz egy felsőbb hatalomban és minden vallásban van olyan személy aki messiás szerű,és amikor ez a megváltó figura végre leszáll a földre akkor rá akarjuk kényszeríteni a szabályainkat?Értsük meg a paradigma váltást,hogy itt már nem érvényesülhetnek politika szempontok.Ezt a személyt nem korlátozzák az erkölcsi megfontolások,a nemzetközi törvények?a Földön minden tett politikai cselekmény!Tényleg annyira meglepő,hogy egy emberfeletti képességgel rendelkező valaki ennyire megosztja a közvéleményt?Hogy valaki saját szakállára avatkozzon be olyan ügyekbe melyekben az állam az illetékes ez azért probléma.Bármí borzasztó az ember hajlamos követni hatalommal bíró személyeket olyan utakon melyek egyenes úton vezetnek a katasztrófához.Mindig is alkottunk bálványokat a magunk képére és nem teszünk mást mint hogy kivetítjük magunkat ő rá,könnyen lehet hogy ő se nem ördög se nem valamiféle megváltó csupán csak valaki aki azt teszi amit jónak tart.Ez a valaki egy olyan lény aki a létezésével megkérdőjelezi ami elképzelt helyünket a világban.Gondoljunk csak Kopernikuszra aki a Napot helyezte az Univerzum középpontjába és nem a Földet majd jött a Darwini Evolúció elmélet és rájöttünk,hogy nem is vagyunk olyan különlegesek,az ember csak 1 a számos élőlény közül.Most pedig kiderült,hogy nem vagyunk az egyedüli értelmes élőlények sem hiszen ezt bizonyítja Superman.Felbukkant egy űrlény itt a Földön nem vagyunk egyedül.Mondja ön mint a szenátus tagja tudná-e meggyőződéssel azt mondani egy gyászoló szülőnek,Superman megmenthette volna az ön gyermekét de mi elvből úgy döntöttünk,hogy nem kérünk a segítségéből?Azt nem mondom,hogy ne segítsen,viszont ne cselekedjen ön hatalmilag.Akkor tisztázzuk ezt legyen van ne legyen Supermenünk?Van és kész!(Híradó,A Superman kérdés).Bocsi ha valamit rosszul írtam fejből írtam!Párszor megnéztem már a filmet :)

2016. okt. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!