Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Youtubon hogy lehet beállitai...

Laskasiritő kérdése:

Youtubon hogy lehet beállitai hogy a Youtube fizessen?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 26. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Már miért kellene fizetnie??? :D
2016. ápr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pár száz megtekintésre még egy fityinget nem fog neked fizetni nyugi.
2016. ápr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sehogy, ugyanis a youtube egy fillért nem fog fizetni neked. ami fizet az a google adsense, ami teljesen más weboldal mint a youtube.
2016. ápr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Közben felfogtam, a kérdező forgalmas youtuberek (pld arcnélküli manus stb) babérjeira pályázik.

Hát szerintem ők se azzal kezdték, hogy tartották a markukat, hanem először csináltak egy videoblogot, kis mázlival népszerűek lettek mert jól is csinálták, tovább reklámozták itt-ott, ha már kialakult egy törzs nézettségük, összedobtak egy honlapot a témájuknak, és/vagy egy hivatalos Facebook oldalt.... ezek után talán tárgyaltak a videoblogjaikon megjelenő, fizetett reklámcsíkokról és egyéb ilyen lehetőségekről, tehát amikor már komolyan lehetett őket venni.

De én nem hiszem, hogy még így is degeszre keresnék magukat, illetve hogy bárkinek is ez lenne az alapvetően fő célja. Először is mondanivalójuk van, stílusuk, stb, és ezt akarják a köztudatba vinni. Az "egy kis mellékes" meg csak hozzá jön, esetleg.

2016. ápr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!