Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Paprika spray-t hol tudok...

Paprika spray-t hol tudok olcsón venni Budapesten?

Figyelt kérdés

Mindenhol ilyen 2 ezer forint körüli áron láttam, ami szerintem egy kis "ampullányi" adaghoz képest drága. És nem gázspray-t keresek, mert az kevésbé hatásos!


Mellékeltem egy videót, mire is gondolok: https://www.youtube.com/watch?v=N8IGDIujijQ 0:43-nál



2016. ápr. 26. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gunboxban 1600Ft .
2016. ápr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha veszel akkor capsaicineset vegyél (a paprika természetes csípő hatását keltő anyag). Ezek olyan 23 ezer körül vannak, legfőkébb vadászboltokban de minden más üzletben is megtalálhatóak egyéb bóvli darabok.
2016. ápr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2es vok: 2-3ezer
2016. ápr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! ;)
2016. ápr. 27. 23:19
 5/10 anonim ***** válasza:
a kulcszó ilyenkor az olcsó,aminek rossz vége lehet.
2016. máj. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A Gunboxban 1500 és 1600 forint a paprika gázspray. 3 éve onnan veszem, eddig úgy 10-nél többet vettem. Ezekből egy-kettő volt amit kifújtam kipróbálásképpen, egy-kettő amit hordok, a többit pedig ajándékba szoktam sokszor adni.


5:

Vagy attól is függ, hogy hol mennyi hasznot tesznek rá. Ugyanazt a jó minőségű, német gyártású gázspray-t amit a Gunboxban Budapesten 1600 forintért lehet megvenni, vidéki kisebb boltokban láttam már 3000-3500 forintért is.

2016. máj. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5: Totálisan igazad van, viszont az "olcsót" itt arra értettem, hogy a márkás gázsprayek között melyik bolt árulja olcsóbban. :) Köszönöm válaszod!


#6 Köszönöm szépen a részletes válaszod, úgy néz ki, hogy én sem találtam olcsóbb boltot a gunboxnál, ki márkás sprayt árul, így onnan rendelem be a terméket. Láttam, hogy paprika spray-ből is van többféle szórású, hatótávolságú. Ami a fent linkelt videóban szerepel, én úgy gondolom, hogy sokkal hatásosabb mint a többi, hisz nem permetez, hanem "folyaszt" vagy hogy mondják, így szembe szél esetén kevésbé fújja visszafele az áldozat szemébe, illetve jobban lehet célozni vele szemre. Ez a fajta milyen "névre hallgat"? :)

2016. máj. 25. 04:54
 8/10 kovpet ***** válasza:
Van jet meg fog. A jettel célozni is kell ám, ami stresszhelyzetben nem biztos, hogy fog menni.
2016. jún. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8:

Egyetértek. Senki ne vegyen olyat ami csak egy csíkot spriccel és célozni kell vele (jet). Hacsak nem havonta elfúj egy sprayt gyakorlásképpen egy fejalakra. (0%)


A fog típusú (ami olyan mint a dezodor) a jó az átlagember. Én sem tartom magam rambónak vagy kommandósnak, nekem is fog van. Az emberre fújod és kész . Nem kell célozni semmit. Stresszhelyzetben nem is igazán lehet.

2016. jún. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

igen nehéz célozni valóban.a folyadék sugárral,vagy permettel kell célozni,ezt fecskendővel is lehet talán gyakorolni.

obramo security honlapon lehet rendelni online,akár 89ml fox labs mann green/35 EUR gázsprayt,de van belőle több féle,az USA rendőrségénél is rendszeresítve van/volt.olyan 13 ezer ft szállítással átutalással eggyütt.A gyártó foxlabs honlap szerint (foxlabs.com) pillanatnyi fújással tesztelni is lehet,hogy biztosan van -e benne nyomás,aztán alkohollal el lehet törölgetni,a szórófejet,és 100%,hogy működik.

2016. szept. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!