Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért durran ki valamelyik...

Miért durran ki valamelyik lufi olyan hamar? Miért nem megbízhatóak?

Figyelt kérdés

Tegnap este volt egy kis haveri buli nálunk voltunk 12-en ,ennek fele forma lányok voltak mási fele férfiak. Vettünk mindnféle marhaságot színes díszeket,szalagokat és 50 db lufit.


Már délután elkezdtünk díszíteni,a lányok kapták a könyebb feladatot,a szalag fel díszítést,színes figurák kitevését,a férfiak kapták a lufik felfújását mivel az nehezebb feladat,ha sok lufit fúj az ember akko szédűl stb.tehát megterhelőbb.


Az 50db lufinak kb felét én fújtam fel a többit a többi srác de én a legtöbbet és ugye a lufiszacskóra rá volt írva,hogy 30 cm átmérőjű,gondoltam olyan nagyságig lehet fújni.

Fújtam is,a legtöbbet fel is lehetett fújni kb.olyan nagyra de volt kb. amit én fújtam 4-5 db is belőle,hogy elkezdtem fújni és fele akkorára sem fújtam még és ahogy fújtam kidurrant olyan 15 cm átmérőnél holott 30 cm -ig lehet nyugodtan fújni a cimke szerint.


Ez bosszantott,hogy valamelyik lufit alig fújtam még fele nagyságúra is,kidurrant és az egyik úgy megcsípte az arcom,hogy félóráig fájt. A másik srácnak is durrant el egy még nem volt nagy a lufi. Az érthető,hogy a 30 cm -től nagyobbra lenne fújva akkor nem bírná a légnyomást és durran de ,hogy még nem nagy,alig fújtam bele 3-4-szer és kidurrant...


Gyári hibás nem volt mert egységesen mindenhol egyforma vastagságú volt a lufi gumija tehát egyiknek sem volt vékonyabb sehol.


Akkor mitől durranhatott el egyik-másik olyan hamar fújás közben?


Érdemes reklamálni a boltba,hogy a pénzemért a lufik majdnem fele rossz volt?



2016. ápr. 27. 15:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!