Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A the Sims Freeplay-nevű...

A the Sims Freeplay-nevű alkalmazásban miért nem hajlandó a sim valamit megcsinálni?

Figyelt kérdés

mikor rámegyek a tevékenységre, rázza a sim a fejét, és a feje fölött egy szövegbuborékban két lábnyom jelenik meg (vagy hasonló), és erre nem lehet rányomni. Már három napja nem hajlandó azt a tevékenységet végrehajtani, és mindg csak ezt csinálja.

Miért? És mit tegyek hogy megcsinálja?



2016. ápr. 27. 21:53
 1/2 anonim válasza:

A kis lábnyomok azt jelentik, hogy nem tud a Sim odamenni a tárgyhoz, mert valamit eléraktál! De ha nem raktál elé semmit, akkor rosszul fordítottad a tárgyat! Megoldás: Amikor Bemész oda hogy át lehet tenni, meg forgatni lehet a tárgyakat, akkot ha egy tágyat 'megfogsz', egy zöld négyzetben/téklalapban lesz! (attól függ hogy mekkora a tárgy) A zöld téklalap/négyzet oldalain nyilak vannak, és amerre mutat a nyíl, arról lehet megközelíteni, és használni a tárgyat!


Ha ez így nem érthető, meg próbálom szemléltetni ábrákkal!


Pult: /--/ Tárgy: <*> Nyílirány: <-> | Sim: ° Megtuja Csináklni/ nem: X[nem] J[igen]


<-

/--/--/<*>/--/

° X


|

/--/--/<*>/--/

° J


Remélem hogy nem szedte szét az ábrámat amikor kiírtam a választ, de ha igen akkor remélem érthető a szövegből! És remélem tudtam segíteni!

Ha nem sikerül akkor _!!_ÍRJ NEKEM PRIVÁLTBA_!!_

2016. máj. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, kiderült hogy tényleg a fal felé volt fordítva a kávéfőző.


Még egy kérdésem lenne: olyan nincs, hogy terhes a Sim? mert vettem egy babaágyat, rámentem hogy "adjon" az ágyhoz babát. De akkor csak a semmiből elő fog tűnni a baba, és a karakter (lány) nem is lesz terhes?

2016. máj. 1. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!