Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Counter Strike Global Offensiv...

Counter Strike Global Offensive nevű játékban hogyan tudnám megváltoztatni a felbontást nonsteamesen?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 28. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
beállítások menüben, a kalóz verzióban is ugyan úgy működik...
2016. ápr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt értem, köszönöm csak azt nem hogy hogyan lehet 640x480-nál kisebb.
2016. ápr. 28. 19:38
 3/7 anonim ***** válasza:
640x480nál kisebb????????? Sehogy!
2016. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen. Régebben az Unturned nevű játékba is be tudtam állítani. 512x326-ra. Nem volt vele gond csak több volt az FPS!
2016. ápr. 28. 20:11
 5/7 anonim ***** válasza:

az egy másik játék... amit lehet X játékban, nem lehet Y ban...


De ha ennyire gyenge a géped, hogy 400*600 -on sincs elég fps-ed, akkor inkább vegyél újat.

2016. ápr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem érted a kérdésemet. Nekem az a problémám, hogy nem tudom kisebb felbontásra berakni úgy jobban futna, én tudom.
2016. ápr. 29. 13:28
 7/7 anonim ***** válasza:

De igen, te viszont nem értetted a választ:


amit lehet egy játékban, nem lehet egy másikban...


leírom részletesebben:

Attól, hogy az unturned engedi, hogy lejjebb állítsd a felbontást, a cs még nem fogja.


Illetve, ha arra van szükséged, hogy ennél is kisebb felbontáson játssz, akkor a számítógéped egy pirító szintjén állhat, amit egy nagyjából 30'000 forintos számítógép simán lealázna, ami nem egy túl nagy ár.

2016. ápr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!