Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akik nemetorszagban dolgoznak/...

Akik nemetorszagban dolgoznak/elnek es csaladosok azok tudnanak segiteni?

Figyelt kérdés

Ferjem kinnt dolgozik nemetben es most szuletett meg a babank es azt tervezzuk hogy edesanyammal es hugommal megyunk ki mikor mar lesz lakas viszont akkor en is elmennek dolgozni de ferjem azt mondja hogy a nemet allam nem engedne dolgozni a gyerek 1 eves koraig...ez igaz? Vagy hogy van ez? Valaszotokat elore is koszonom!

23/L



2016. ápr. 28. 20:20
 1/2 Fodorné Zsani válasza:
Szia bízom benne, hogy tudok segíteni. Én és a férjem Németorszàgban élünk most màr 4 éve. Pàrom dolgozik folyamatos munkaviszonya van én jelenleg itthon vagyok mert 33 hetes kismama vagyok. Itt fogok szülni. Normàl körülmények között igen a Baba 1 éves koràig otthon kell lenni a Babàval. De ez Tartomàny függő is tudd lenni tehàt azt ajànlanàm, hogy a pàrod az illetékes Vàroshàzàn érdeklődjön utàna ott biztos többet tudnak mondani. Amit biztosan tudok, hogy én a Baba 1 éves koràig kapom majd a Német àllamtól az anyasàgi segélyt plusz csalàdi pótlékot utàna viszont csak a csalàdi pótlék marad és a baba 1 éves kora utàn nyílik lehetőségem a munkàra. Üdv: Zsani
2016. ápr. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon sokat tudtal segiteni,koszonom szepen! :) akkor irany a ferjemnek a varoshaza! :) jo egezseget es tovabbi boldog babavarast!😊
2016. ápr. 29. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!