Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudom 1001 ilyen kérdés van....

Tudom 1001 ilyen kérdés van. De mit tudnék csinálni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Én 156cm vagyok. Úgymond normális alakom van.(haverjaim szerint szép alakom van, szerintem meg kövér vagyok és kész :,D) bármit teszek nem nagyon növök, és imádnak miatta szivatni. Mit tudnék tenni hogy magasabbnak és vékonyabbnak tűnjek? ( a fogyáson jelenleg is gőz erővel dolgozok :D ) 14/L

2016. ápr. 30. 01:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát először is küldj egy képet, utána tudunk csak valami konkrétat mondani
2016. ápr. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
edzél és íratkozz be valami sportra pl: dzsudo én arra járok 5 éve.
2016. ápr. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kosarazz. Attól magasabb is leszel (nem sokkal dehát...) meg a tetejébe fogyni is fogsz.😉
2016. ápr. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg kösd fel magad.... ez a legalja innen már nincs vissza út :)
2016. ápr. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha 196 cm lennél, akkor az lenne a bajod. A Te magasságod átlagos.
2016. ápr. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4. Kérlek szépen kösd fel magadat te! szerintem te vagy a legalja. A normális válaszolóknak pedig köszönöm :) az utolsónak pedig: én nem azt mondtam hogy 196 cm magas szeretnék lenni. Még csak 170 cm sem. Hanem pár centivel magasabb szeretnék lenni.
2016. ápr. 30. 21:14
 7/7 anonim ***** válasza:
kérdező: pontatlanul és röviden fogalmaztam (196 cm), de térjünk vissza kérdésedre mondjuk 2 év múlva.
2016. máj. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!