Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elkezdtem nagyon félni az...

Elkezdtem nagyon félni az idegen állatoktól, kezdek mindentől beparázni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap megnéztem egy videót (nem kellett volna), amiben állatos balesetek voltak (veszett kutya, cápatámadás, tigris stb.), és nagyon megijedtem. Már nem is szeretnék a nyáron a tengerppartra menni, annyira megfogtak a cápás incidensek. :(

Mondjatok valami biztatót...



2016. ápr. 30. 08:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menj a tengerpartra,mert attól, hogy te láttál egy vidit, az még nem bizonyítja, hogy ez veled is meg fog történni.

Egyébként meg a tengerparton ki vannak jelölve azok a helyek ahol vízbe lehet menni.(ott biztos nincsen cápa)


Több millió ember látogat le a tengerpartokra évente,és visszatérnek, úgyhogy nincs mitől félned :)

2016. ápr. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 IceFlame ***** válasza:

Hát mondjuk a Cápák a Sós Vízben Élnek asszem,Meg amúgy is

A Cápák azért szoktak embereket támadni mert a tenger alján ahogy úszik az ember olyan mint egy teknős vagy fóka( ő azt képzeli ). Szóval a cápáktól nem kell félni Ha iskolás vagy akkor szoktál oltást kapni ami megvéd a veszettségtől És minél többször harap meg annál védettebb leszel a Veszettséggel szemben. Szóval nem nagy a veszély, Meg a Veszettségtől meg tudnak menteni 3 napon belül ami sok. (Bocs ha nem írtam vesszőt csak siettem)

2016. jún. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!