Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valóban k*rvás, ha egy lánynak...

Valóban k*rvás, ha egy lánynak kiszívja a barátja a nyakát? Ezt a társadalom lenézi? Takargatni kell? Édesanyám eléggé leszidott miatta.17l

Figyelt kérdés

2016. máj. 3. 15:33
 1/7 anonim válasza:
87%
Hmm nem is az, hogy k...s... deee ha ennyire éretlenek vagytok még, hogy menő manó ha ki van szívva a nyakad akkor jobb ha még otthon babázol. Bocsi ha bunkó vagyok, de felnőtt nő ilyet nem csinál!
2016. máj. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem k..vás, inkább ciki, mi a jó abban?
2016. máj. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A nyakkiszívásnak semmi más célja nincs, csak megmutatni mindenkinek hogy valaki rád mászott és te hagytad hogy nyoma legyen. Ez egy olyan intim dolog amit másoknak ki lehet mutatni, mert ha máshol szívják az úgyis a ruha alatt marad (legyen az bármely intim terület).


Én még sosem hallottam ezt pozitívumként említve.

2016. máj. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát k*rvás semmiképp, főleg hogy a barátod tette... Mindenesetre jobb ha nem látható helyen van,mert ez intim dolog, nem tartozik idegenekre.
2016. máj. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szép látvány.
2016. máj. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát... Én biztosan gáznak érezném és takargatnám. Az, hogy mi a barátommal mit csinálunk, magánügy, nem kell mindenkinek látnia. Ha ilyet látok, nem nézem le a lányt, de ha mutogatja, nem túl pozitív a véleményem róla. (Ezzel persze nem arra célzok, hogy hordjon negyven fokban is sálat.)
2016. máj. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem k...s. Ha neked ez jó, akkor miért ne szívhatnák ki a nyakad? Beteg társadalmunkban minden miatt lenézik az embert, így a legjobb amit tehetsz, hogy azt csinálod, amit akarsz.
2022. nov. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!