Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Sims 3 kiegészítők közül...

A Sims 3 kiegészítők közül melyik mit tartalmaz?

Figyelt kérdés

Van már 6 kiegészítőm: Leszáll az éj, Luxus lakás, Városszépítő, Házi kedvenc, Évszakok, Nemzedékek.

A lényeg, hogy melyiket érdemes még meg venni. Le tudnátok írni melyik kiegészítőben milyen újdonságok, lehetőségek vannak?

Előre is köszönöm! :)



2016. máj. 3. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
A Természetfeletti erők rengeteg új szerkesztési lehetőséget tartalmaz, van benne újfajta testszőrzet, szem, haj, vámpírfog, tetoválások, talán ruhák is... Kiválaszthatod, mi legyen a karaktered: ember, boszorkány, vámpír, vérfarkas, stb... Nem tudok sokat írni róla, elég régen játszottam velük.
2016. máj. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a Szigetvilág, a Természetfeletti erők és a Világ körül van még meg.

A Szigetvilágban kapsz egy új szomszédságot (mily meglepő, szigetekből áll), lehetsz sellő, szállodákat építhetsz és üzemeltethetsz, búvárkodhatsz, kapsz divatos ruhákat és berendezési tárgyakat, egyszerűen fantasztikus... DE! Annyira nagyon nagyon bugos, hogy hihetetlen. Három hét játék után nekem teljesen elment a kedvem ettől a kiegészítőtől, pedig annyi lehetőség van benne! :( Persze ez egy saját tapasztalat, simán lehet, hogy nálad nem lesz semmi gubanc.

A természetfeletti erőkben is van egy új szomszédság, de elég sötét, én annyira nem csípem. Ha szereted az ilyen borúsabb hangulatú természetfeletti cuccokat, akkor szerintem próbáld ki. Van benne tündér, vámpír, vérfarkas, boszorkány, szellem, zombi (ez NJK). Varázsitalokat tudsz benne keverni, és sötétebb hangulatú ruhák vannak benne. Annyira nem nagy szám szerintem, de lehet, hogy ez csak azért van, mert annyira nem szeretem az ilyen dolgokat.

A személyes kedvencem a Világ körül kiegészítő. ^^ A Sims3-hoz ez volt az első kieg, amit kiadtak, így ez a legigényesebb is. Akkor fogod igazán élvezni, ha szereted a kalandokat. Itt hátradobod a megszokott kisvárosi életet, és elmehetsz Kínába, Egyiptomba, és Franciaországba. Rengeteget tudnék róla írni, a lényeg, hogy ez jóval izgalmasabb a többinél. :)

Az Egyetemi éveket is letöltöttük, de rá három napra tönkrement a gépünk és azóta nem Simsezek. Így nem tudok részletesen mesélni róla, az biztos, hogy ebben is sok lehetőség van (ha szeretsz tanulni a simeiddel), én ebből csak annyit érzékeltem, hogy folyamatosan becsöngetett hozzánk egy idétlen állatnak öltözött sim, hogy menjünk el az egyetemre, mert az milyen jó. -.- Azt hiszem, lehetsz még benne kocka, menő, vagy lázadó.

A többiről nem tudok nyilatkozni, de itt van egy lementett oldal, ha lejjebb tekersz, minden kiegészítőről olvashatsz érdekességeket:

[link]


És ha majd esetleg megveszel egy új kiegészítőt, kérlek írd meg, melyiket választottad, mert kíváncsi vagyok. :)

2016. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Majd írok privit! :)
2016. máj. 4. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!