Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szüleim nem engedik meg 20...

Szüleim nem engedik meg 20 évesen higy előfizetéses telefonom legyen most csak feltöltős van nem tudom miért nem engedik mitcsináljak?

Figyelt kérdés
2016. máj. 4. 20:23
 1/9 A kérdező kommentje:
-higy hogy
2016. máj. 4. 20:25
 2/9 anonim ***** válasza:
azért mert gyerek vagy még.
2016. máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
18 évtől már felnőtt az ember
2016. máj. 4. 20:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Max papíron vagy felnőtt. :D Ha ténylegesen is az lennél, akkor nyitnál magadnak egy előfizetést nem a szüleid engedélyére várnál.
2016. máj. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De úgy se engednék
2016. máj. 4. 20:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem engednék? 20 éves vagy, bemész és megkötöd. Jó napot.
2016. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem engednék a kaján is mindig vitatkoznak velem
2016. máj. 4. 23:29
 8/9 anonim ***** válasza:

Van saját jövedelmed? Ha van, nem kell engedélyt kérned.

Ha nincs és a szüleid fizetik a telefonodat és a számládat, nem csodálkozok rajta. Az én gyerekeimnek sem volt előfizetéses telefonja, amíg nem kezdtek el dolgozni.

2016. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A lényeget leírták előttem, most csak összefoglalom:


Keress munkát és utána nyugodtan eltelefonálhatod a minimálbéred harmadát is. ( bár nem bölcs dolog).


De ha már van munkád, akkor nőj fel minden értelemben, ne hagyd, hogy mások eltiltsanak téged alapvető javaktól , jogoktól.


Ha még tanulsz, akkor törődj bele. Baromi sok pénzt lehet elszórni a telefonnal pillanatok alatt- érthető, ha a szüleid ennek nem örülnének.

2016. máj. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!