Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Neketem mennyit számít valakin...

Neketem mennyit számít valakinek a kora?

Figyelt kérdés
Legyen szó barátságról vagy párkapcsolatról, nektem mennyire meghatározó, hogy az illető hány éves? Lényegében teljesen mindegy, vagy maximum 1-2 év különbséggel tudtok megbékélni?
2016. máj. 4. 21:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem tudom miért írtam el kétszer is. *Nektek.
2016. máj. 4. 21:23
 2/5 anonim ***** válasza:

Barátoknál tök mindegy.


Párkapcsolatban meg 16 múljon el legalább, de ne legyen 10 évvel idősebb nálam.


1-2 év különbség teljesen normális, azt mondanám, hogy még az 5 is okés, onnantól felfelé pedig még mindig elmegy, elvégre nem az életkor számít a szívnek, csak egy elég nagy különbség után már kicsit fura érzés lehet.


PL 20 évesen azt hiszem,hogy egy 40 éves nővel nem akarnék kikezdeni, maximum alkalmanként, de akkor is bennem lenne a tudat, hogy sok a különbség.

VISZONT ez csak személyes kapcsolatra igaz, tehát nem vetem meg azokat a párokat, akik között 35-60 év van :D


egyszerűen nekem lenne fura, de más véleményét és érzéseit 10000%-ban tiszteletben tartom :) ha két ember szereti egymást, akkor a kor NEM számít.

2016. máj. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Barátságban nekem tök mindegy, a lényeg, hogy normális ember legyen.

Párkapcsolatban pedig (mivel 15 vagyok) 1-2 a "megengedett" nálam.:)

2016. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem sokat.

18L

2016. máj. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 6. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!