Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Házi dolgozatot kellene írnom...

Házi dolgozatot kellene írnom arról, hogy Én és a Biblia de semmi ötletem nincs. Hogy vagy mit kellene írnom?

Figyelt kérdés
2016. máj. 8. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
olvasd el
2016. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hiába elolvasom nem vagyok jó az ilyenben

Ezért kértem segítséget

2016. máj. 8. 15:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Leírod nyíltan , nem köt le és nem érted , álszent hatalmi érdekeket alapoztak meg isten nevében . Nem alakoskodsz , számtalan tisztázatlan kérdés merül fel eredetében és a zsinatok cenzúrái között . Vakon értelmes ember nem dől be semminek . Egyéni utat járj az az igazi .
2016. máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. máj. 8. 15:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha semmi nem köt össze titeket, akkor ezt írd le.

Leírhatod, hogy mit próbáltál idáig, és annak mi lett az eredménye.

2016. máj. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tenyleg nem nagyon köt le engem a Biblia

De nemtudom hogy irjak errol 1 oldalt..nincs annyi ötletem

2016. máj. 8. 17:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor írd le a véleményedet. Egy oldalt simán lehet erről rizsázni, mégha teljesen hidegen hagy is az egész. Írj az elején pár sort arról, hogy hol, mikor hallottál először a Bibliáról, kitől és mit gondoltál róla.

Aztán fejtsd ki, hogy miért hagy hidegen. Mert nem hiszel az egészben, más vallásban hiszel, csak mese stb. Írj példákat belőle, lehet akár a legismertebb történeteket is (Ádám és Éva, Káin és Ábel, Noé, Jézus híres csodatételei stb.), vagy ha ismersz olyat, ami kifejezetten érdekes, de nem értesz vele egyet, akkor azt is boncolgathatod. A lényeg, hogy itt tudod kitölteni azt az egy oldalt. Mindig tudsz találni új történetet, ha kell még.

A végén meg írj egy összegzést, egy végső következtetést. Ennyiből simán meglesz az egy oldal.

2016. máj. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!