Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Énekkel...

Tudnátok segíteni? Énekkel kapcsolatos

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy nagyon szeretnék igazán jól énekelni. Van valamennyi hangom, hiszen 3 évig furulyáztam, és ugye e mellett jártam szolfézsre is. Az alaphangokat ki tudom énekelni, de amikor próbálkozok egy-egy szám dalszövegét is megtanulni, még a szerintem könnyű hangok is olyan rekedtebbek lesznek, és azt érzem, hogy nem tiszta olyankor a hangom, amikor egy magasabb után "normális", mezzo jön. Tudnám itthon képezni magam, és ha igen akkor hogy? Olvastam más kérdéseknél, hogy hallgassak és énekeljek karakteresebb hangú énekesektől, de egyszerűen berekedek közben, ahogy már említettem. :/ Mit tehetnék? Vagy ez genetika hogy ilyen a hangom? A családban mindenkinek "normális" hangja van, tehát nem rekedt. Köszi, hogy elolvastad!

13L



2016. máj. 8. 18:00
 1/3 anonim válasza:

Nekem több énektanár is mondta, hogy gyakorlás teszi a mestert, és én is így tapasztaltam. Egy időben folyton Tokio Hotelt hallgattam, és mély volt nekem, de hallgatás közben sokat énekeltem, és volt változás!

De már kb. 1 éve nem gyakorlom azokat a hangokat, így már nem megy.

2016. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ! remélem nekem is kitisztul, és valamelyest beáll a hangom. :)
2016. máj. 8. 19:56
 3/3 anonim válasza:
Biztosan! :)
2016. máj. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!