Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha lenne lehetőségetek venni...

Ha lenne lehetőségetek venni egy házat (1 szoba, konyha, kamra, furdo wc) rendesen felújítva ti megvennétek 25 évesen? Vagy inkább tobb szobás házon gondolkoznatok?

Figyelt kérdés
2016. máj. 8. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
1 szobásat nem. Ha lenne minimum még 1 szoba, elgondolkodnék rajta, de még tálam azt sem.
2016. máj. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TappancsMancs ***** válasza:

Csak én nem értem? :D Most 25 éves korunkban vagy a ház 25 éves?


Amúgy egy szoba nagyon kevés kivéve ha olyan nagy hogy 2-3 felé választható. Vagy hozzáépíthető a házhoz. Ehhez jönnek a szokásos ingatlan választási dolgok, ára (nyilván), állapota, felszereltsége, környék, közlekedés, üzletek, ovi suli közért stb.


Nagyon jó környéken és nagyon jó áron és minden nagyon jó csak 1 szobás akkor érdemes megfontolni. De akkor is hozzáépítéssel stb.


Amúgy meg nyaralónak elég lehet ez így ha egyébkét annak megfelel.

2016. máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem nyaraló lenne hanem magamnak.

Hat jelenleg erre van keret, ezt is áron alul kapnám meg jó ismerőstől.

Hozzáépítes szerintem megolható lenne. Kesobb ha lesz családom akkor nagyobb házra cserélném valószinu.

Vagy hulyeség lenne így belevágni?

2016. máj. 8. 22:41
 4/7 A kérdező kommentje:
Amugy én vagyok 25 eves! :)
2016. máj. 8. 22:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Sok embernek még 1 saját szobája sincs.

Amúgy meg attól függ, mit tervezel később. Család, gyerekek?

2016. máj. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A párommal meg csak egy eve vagyunk egyutt, ugyhogy az meg kicsit idébb lenne.

De igen, majd szeretnek.

2016. máj. 9. 06:42
 7/7 anonim válasza:
Ilyet készülök venni. Könnyebb rendbe tartani,fent tartani. Hozzáépíthető. Később, ha sikerül a nagyobb,bérbe adható.
2017. júl. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!