Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért dadogok? Ugy értem egy...

Miért dadogok? Ugy értem egy szónak az elejét eldadogom hogy tudnék normálisan beszélni? Am ertitek?

Figyelt kérdés
Ha az iskolába felszolitanak hogy hangosan olvassak vagy mondjam meg a választ akkor a szó elejét mindig eldadogom. De miért ès mit csináljam hogy normálisan tudjak beszélni??
2016. máj. 9. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nem lehet hogy azért mert izgulsz? Vagy félénk van? Máskor ha felszólítanak gondolj arra hogy semmi baj nem lesz ha elrontod vagy hasonló. Én pl. néha azért akadok meg olvasás közben mert halálra izgulom magam.
2016. máj. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pont igaz rám mind amit mondtál. Félős vagyok és izgulok is. De nem tudom mit csináljak?? Nem szeretnék megakadni mert azt hiszik nem tudok normálisan beszélni vagy valami...


Szerinted az segítene ha felszólítanak és veszek egy nagy levegőt és arra gondolok nem lessz semmi baj nem izgulok mert tudom.. Ez segítene?? Ezen kivül már nincs ötletem.. De ugy társaságba a barátaim között nem anyira de azért ritkán de nagyon ritkán elöfordul. De órán jobban.

2016. máj. 9. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!