Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor reális az hogy fiú...

Mikor reális az hogy fiú barátom legyen? Lány/15

Figyelt kérdés

Még nem volt barátom,viszont a barátnőimnek már több is!Felmerül bennem a kérdés hogy valamit nem jól csinálok?Az igaz hogy nem vagyok valami nyomulós és elvárom hogy udvaroljanak nekem(itt persze nem a szőke herceg fehér lovon felállása gondolok)

Külsőm lányos hosszú a hajam stb.

Kérlek segítsetek!🙂



2016. máj. 9. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy elkésve vele. Nekem később lett, ismeretségi körömben volt olyan, akinek 23 évesen, de (eddig úgy tűnik) sikerült elsőre az élete párját kifognia, már esküvőt terveznek. Megértem, hogy türelmetlen vagy, de nem az a lényeg, hogy mikor jön, hanem az, hogy ki.
2016. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem késel. Egyébként lekésni csak a BKV-t lehet, ha 30 évesen lesz csak valakid, akkor se leszel "lúzer".
2016. máj. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Beszélgethetnénk Facebookon ha érdekel! Én szívesen beszélgetnék veled. 15/F
2019. febr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!