Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet ezzel pénzt keresni?

Lehet ezzel pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Esztergom környékén lakom és az a helyzet, hogy némi pénzt szeretnék keresni azzal, hogy felutazok Pestre és ott az aluljáróban zsonglőrködnék. Egy éve már indultam egy tehetség kutatón a gimnáziumomban, ott közönség díjazott lettem. Ezért gondoltam megpróbálom a "nagyvilágban" is a dolgot. Nem gondolok nagy pénzekre, pár ezer forintot szeretnék keresni egy-egy alkalommal. Lehetséges ez?

2016. máj. 11. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán...


Több aluljáró is van, de kb heti 1-2 ezernél többet nem kapnál...


Remélem nem reménykedtél benne, hogy majd koldulásból és utcai mutatványozásból fogsz megélni. Ha cirkuszba mennél az sokkal kifizetődőbb lenne.

2016. máj. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából gépészmérnöknek készülök, ez csak amolyan hobbi :) köszi a választ
2016. máj. 11. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Hobbinak jó, csak arra figyelj, hogy ez az utcai mutatványozás veszélyes dolog, nem egyszer láttam, hogy gitározó fiatalokat vittek el a rendőrök, mert 'elvileg' nem szabad koldulni, és az utcai mutatványosoknak, ha pénzt adnak, az annak számít.


De ha élvezed csináld csak, de inkább barátoknál, vagy hasonlók, hogy ne kerülj bajba! :)

2016. máj. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Rengeteg cigány és hajléktalan van minden aluljáróban akik nagyon védik a területüket, vigyázz magadra nagyon!!
2016. máj. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!