Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez mennyire elképesztően über...

Ez mennyire elképesztően über gáz? Ti mernétek ezek után visszamenni?

Figyelt kérdés

Noos egy hihetetlenül ciki dolog történt vele,,vagyis gáz,és tényleg hihetetlen.

Voltam egy orvosnál ,magándoki és ki kellett mennem a mosdóba. Hát nyilván ahogy beértem csak fölé guggoltam ,nem ülök rá nyilvános helyen amikor azt vettem észre,hogy totál mellé megy,jó közelebb mentem,erre látom ez még mindig nem stimmel,akkor láttam ,ahogy csapódott ,hogy biztosan eltört a csésze és lyukas. Amikor végeztem és már lassan a Niagara is elindult láttam,hogy az ülőke végig le volt hajtva :'DDD Most komolyan mit gondolhat rólam a doki?? Égett a fejem ,azonnal távoztam a tett helyről ,de be van minden kamerázva szóval biztosan tudja,hogy én voltam,sajnos mennem kell majd még hozzá máskor is. A padló csempe szóval neeem neeem szívta be :'D


2016. máj. 11. 23:16
 1/1 anonim ***** válasza:
57%
Nagy sikered volt a youtube-on, várunk máskor is vissza.
2016. máj. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!