Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnatok segiteni abban hogy...

Tudnatok segiteni abban hogy elmondjatok hogy mit lattok a kepen, marmint h mirol szol a kep, mit mozdit meg a kep bennetek? Fogalmazast kell irjak a keprol es fogalmam sincs hogy mit irjak rolla, nem vagyok egy muveszi lelek.

Figyelt kérdés
[link] A lany a gitarral keprol van szo.
2016. máj. 12. 20:59
 1/5 anonim válasza:
Nem értem mi ebbe olyan nehéz..alkoss saját véleményt a képről..mondd el neked mi jön át belőle...ne várd senkitől hogy itt fogalmazást fognak neked írni...SAJÁT VÉLEMÉNYT ÍRJ
2016. máj. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem egy teljes fogalmazast kertem hanem csak par mondatot,gondoltam hatha kapok segitseget,mer nezzetek hulyenek de nem tudom mit irjak rolla xd egyszeruen nem jon at semmi,ott egy kep es annyi,semmi tobb
2016. máj. 12. 21:13
 3/5 Beviz Elek ***** válasza:

A halocinogén drogok káros hatásairól pl lehet írni a képpel kapcsolatban.

Ahogy felerősítik a színekeket és a gitárból ahogy kinő a búzakalász/szikrázik ahogy a csak pengeti.

Vagy durvább esetben a festő már látja a hangokat.

2016. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Egy kapcsolatot ír le és a benne lévő problémát. A nő elég eleven és vad a gitár színei meg a "hang csíkok" miatt. A férfit egy romantikus ember lehet, rózsával zongorával (abban látható)

a gitárral a nő erős énjét fejezi ki a festmény, a zongora a férfi lágy kedves nyugodt énjét.

És a térbeli méretbeli elhelyezkedés miatt gondolom a nő elnyomja a férfit, a reflektorfényben mindig a nő áll!

A férfi magányosnak érzi magát mellette...a sok üres szék jelzi ezt.


És igenis nehéz ez annak aki túl realista...ha valaki nem tud segíteni inkább ne írjon

2016. máj. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom.
2016. máj. 12. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!