Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Xanaxot ki lehet mutatni a vérvétellel meg vizeletmintával?

Megyek felvételizni és van nekem egy olyan problémám, hogy "fehérköpeny szindróma" és felmegy a vérnyomásom az orvostól volt már kivizsgálásom is 2x is nem mutatta ki a hipertóniát.Vérvétel és vizeletminta vétel lesz a az egészségügyi felvételin. Azt terveztem, hogy vérnyomás mérés előtt beveszek egyet vagy ne is próbálkozzak ilyennel ? Tegyek rendet a fejembe ? Mielőtt valaki leírná, hogy idióta,szar stb.. Azért vetemedek ilyenre mert ez a gyermekkori álmom és nem tudom mit csinálnék ha nem sikerülne megvalósítani...

(gyors és hasznos válaszokat előre is megköszönöm :)!)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Xanax, vérvétel, vizeletvétel

2016. máj. 12. 21:30  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem ne csinálj semmit. Valószínűleg ha ez nem fontos az iskoládhoz, szemet hunynak előtte, de ha fontos akkor ne "hsmisítsd" meg az eredményt. Sok sikert :)

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2016. máj. 12. 21:36 Privát üzenet

A Xanax veszélyes gyógyszer. Azzal ne játszadozz! Semmiképpen sem! Az orvosok tudnak számolni a rendelőben meglévő stresszel. A hipertónia betegség, s az alkalmankénti emelkedett vérnyomásérték nem az. Ha olyan munkát szeretnél majd, aminél a hipertónia kizáró ok, akkor úgysem tudnál mit tenni.

Egyébként jól kezelhető a magas vérnyomás, s csak kevés olyan foglalkozás van, amit akkor sem lehet ellátni, ha jól meg lett fogva.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2016. máj. 12. 21:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az a baj hogy fontos,semmi egészségügyi problémám nincsen csak ez ha vérnyomás mérő gépet látok.. :( de kimutatja a vérvétel meg a vizeletminta ha előtte veszem be vagy sem mert akkor nem kockáztatok...

# 3/5Időpont 2016. máj. 12. 21:57 Privát üzenet
Valószínű h kimutatja a vérvétel...

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2016. máj. 12. 22:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

akkor az lesz hogy méregetem itthon keddig a vérnyomásomat éjjel-nappal felírom egy cetlire és lesz ami lesz...

# 5/5Időpont 2016. máj. 12. 22:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vérvétellel meglehet állapítani a depressziót?
Ha elszívok egy füves cigit mennyi ideig lesz kimutatható vérvétellel vagy akármivel?
Egy olyan vérvétellel ahol azt vizsgálják, hogy miért fájhat a hasam kimutathatják a füvet vagy a cigit?
Vérvétellel ki lehet mutatni ételallergiát?
A marijuana kimutatható vizeletmintával, vérvétellel?
Terhességet vérvétellel tudják megállapítani, vagy a nőgyógyász is meg tudja vizsgálattal?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!