Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Xanaxot ki lehet mutatni a...

Xanaxot ki lehet mutatni a vérvétellel meg vizeletmintával?

Figyelt kérdés

Megyek felvételizni és van nekem egy olyan problémám, hogy "fehérköpeny szindróma" és felmegy a vérnyomásom az orvostól volt már kivizsgálásom is 2x is nem mutatta ki a hipertóniát.Vérvétel és vizeletminta vétel lesz a az egészségügyi felvételin. Azt terveztem, hogy vérnyomás mérés előtt beveszek egyet vagy ne is próbálkozzak ilyennel ? Tegyek rendet a fejembe ? Mielőtt valaki leírná, hogy idióta,szar stb.. Azért vetemedek ilyenre mert ez a gyermekkori álmom és nem tudom mit csinálnék ha nem sikerülne megvalósítani...

(gyors és hasznos válaszokat előre is megköszönöm :)!)



2016. máj. 12. 21:30
 1/5 anonim válasza:
Szerintem ne csinálj semmit. Valószínűleg ha ez nem fontos az iskoládhoz, szemet hunynak előtte, de ha fontos akkor ne "hsmisítsd" meg az eredményt. Sok sikert :)
2016. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Xanax veszélyes gyógyszer. Azzal ne játszadozz! Semmiképpen sem! Az orvosok tudnak számolni a rendelőben meglévő stresszel. A hipertónia betegség, s az alkalmankénti emelkedett vérnyomásérték nem az. Ha olyan munkát szeretnél majd, aminél a hipertónia kizáró ok, akkor úgysem tudnál mit tenni.

Egyébként jól kezelhető a magas vérnyomás, s csak kevés olyan foglalkozás van, amit akkor sem lehet ellátni, ha jól meg lett fogva.

2016. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy fontos,semmi egészségügyi problémám nincsen csak ez ha vérnyomás mérő gépet látok.. :( de kimutatja a vérvétel meg a vizeletminta ha előtte veszem be vagy sem mert akkor nem kockáztatok...
2016. máj. 12. 21:57
 4/5 anonim válasza:
Valószínű h kimutatja a vérvétel...
2016. máj. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor az lesz hogy méregetem itthon keddig a vérnyomásomat éjjel-nappal felírom egy cetlire és lesz ami lesz...
2016. máj. 12. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!