Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bűncselekménynek számítana,...

Bűncselekménynek számítana, ha megölném a szomszéd kutyáját?

Figyelt kérdés
Állandóan ugat,de ilyen nagyon irritáló hangon!Nagyon nagy hangerővel bír.Ma reggel is a vonyítására ébredtem fel 4 órakor.Emellett korábban az volt a szokása,hogy átbujt a kerítésen,és elvette az ételt a macskáimtól.Szóval nagyon utálom ezt a dögöt.

2016. máj. 12. 21:55
 1/10 anonim válasza:
31%

Nem a kutya a hibás, hanem a gazda mindig, sok hülyének ezt még mindig magyarázni kell.

A kutyának az a dolga, hogy ugasson. Ha nem tetszik, ugass helyette te.

2016. máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, már büncselekmény az állatok megölése.
2016. máj. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Alap esetben két évig terjedő szabadságvesztéssel jár.


Mondanám, hogy értelmes ember iknább a gazdával kezdene valamit, de miután ilyesmi egyáltalán megfordult a fejedben, nem hiszem, hogy az értelmes ember kifejezés rád illene.

2016. máj. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, bűncselekménynek számítana, ráadásul arra sincs garancia, hogy a szomszédod nem szerezne be egy újabb hasonló viselkedésű kutyát. Emellett ne bántsd az állatot, még akkor sem, ha nagyon zavar! Az én szomszédomnak is ugyanilyen idegesítő kutyája van, mégsem folyamodnék odáig, hogy eltegyem láb alól. Kettőtök közül legyél te az értelmesebb. Beszélj a gazdájával, ha ugat csukd be az ablakot, hallgass zenét stb.,felügyeld a cicákat, amíg esznek, vagy tegyél dróthálót a kerítésre, van más megoldás is.
2016. máj. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 gnoomage ***** válasza:
Max akkor ölheted meg ha átszökik és rád támad, így nem.
2016. máj. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
76%
Nem is értem,hogy hogyan fordulhat meg ilyen valaki fejében. Miért bántanád azt a szegény állatot? Azz ugatás talán bűn? Azért kutya mert ugat. Szerintem téged se akarnak megölni hogyha sokat beszélsz. Az a kutya ugyan úgy érez mint te. És ha nem járna érte börtön még meg is tennéd? Az emberiség tud még mélyebbre süllyedni?
2016. máj. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Timici_timicike válasza:

A kėrdezőnek: ne törödj ezekkel a válaszadó emberekkel, nincs ilyen szomszédjuk!! Igy könnyű okoskodni.Gondolom mindegyik egy betontömbe lakik, azt se tudják mi a kertes ház, kutya szabadon :)))

Nekünk is ilyen szomszédunk van és még otthon is vannak, de senki rá nem szól a kutyára, akk azzal mégis mit lehetne megbeszélni???Szerintük ne járjak el elöttük :)))) De már annyira ki van h szerintem hamarosan magától is bekattan :))) Tanács: àlitolag utálják a narancsot és citromot, most olvastam, pont ilyen tanácsokat keresek :))) Próbáld lefröcskölni!Sok sikert! Ha találsz valami ,, számunkra" hasznosat légyszi írd meg nekem is :D

2016. júl. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Timici_timicike válasza:
Amugy büncselekmény...ha rájönnek, hogy te voltál :)
2016. júl. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves(?) Timici_timicike, remélem, ha valaha lesz gyereked és lesz neki kiscicája vagy kiskutyája, azt is megöli valaki. Majd akkor gondolkodj el azon, amit most beszélsz.
2016. júl. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, mégha a kutyák az emberiség rákfenéi maga az ember után.
2023. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!