Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnám a leghatékonyabban...

Gizmo Againt kérdése:

Hol tudnám a leghatékonyabban fejleszteni az angol nyelvtudásom? Anglia, azon belül London, vagy Cipruson?

Figyelt kérdés

Cipruson majdnem minden ember angolul beszél, hivatalos ügyeket is angolul lehet intézni a déli részén, azonban attól tartok, hogy Cipruson még sem tudom olyan jól fejleszteni a nyelvtudásom, mint Angliában.

Véleményeket szeretnék, köszönöm!! :)



2016. máj. 13. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Angliában biztosabb a dolog.
2016. máj. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
London sem annyira jó választás, rengeteg a külföldi, akik nem biztos, hogy annyira jól tudnak angolul. Mondjuk Ciprusnál jobb.
2016. máj. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen!:)

Attól is tartok egyébként, hogy Londonban rengeteg a magyar ember, és nem nagyon szeretnék velük kontaktba kerülni, legtöbb esetben konfliktushoz vezet és a nyelvtudásom sem fejlődik annyira!

2016. máj. 13. 14:22
 4/4 anonim válasza:
Mindenképp Londont ajánlom!Én ott élek igaz rengeteg a magyar,de inkább keresem az angolok társaságát,közepes nyelv tudással mentem ki,mostanra eléggé jól beszélek már,hozzá teszem,hogy az elején bénáztam,de sose röhögtek ki,valamit nem értettem visszakérdeztem és elmondták lassabban.Nem itélem el a magyarokat,de az ottani indiaiak vagy a rendes angolok sokkal kedvesebbek ! Sok sikert!
2016. máj. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!