Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Whatsapprol egy kerdes?

Whatsapprol egy kerdes?

Figyelt kérdés

bocsi ha rossz temaba tettem, de fogalmam sincs hogy melyikbe kene tenni.

Szoval az elejere jon egy kis sztori.

I vagyok en, d a srac.

Megismerkedtem d-vel egy jatekban, vegul skypen,messengeren, snapchen es whatsappon 24/7 beszeltunk. Elejen legjobb baratok voltunk, majd reszegen ,,szerelmet vallott". Majd a 100. napunkon kozolte hogy sajnalom I, de neten nincs szerelem(o kezdte el ezt a ,,kapcsolat" dolgot. Utana par nappal elvaltak utjaink. D nem magyar,hanem dubaji fiu..:)

Szoval 04.12. korul (4 nappal a szakitas utan) rosszabbodtak a dolgok, utoljara aprilis 13.-an irt hogy tenyleg hianyzok nekies meg mindig gondol ram majd 22.-en irtam neki h miert baszta el a baratsagunkat, megnezte majus 9.-en es azota se valaszolt. Nehezen ismerem be magamnak, de meg mindig szeretem annak ellenere hogy 100 napi atvert, es hianyzik az hogy 24/7-ben beszelunk, mostanaban allandoan unatkozok, es nem birom kitorolni a kepeket a regi beszelgeteseinkrol, se azt amikor bevallotta. Tudok rengeteg dolgot rola, o is rolam. Mind a ketten olyanokat arultunk el egymasnak amit a valos eletben a baratainknak nem. Az iskolaja oldalanak is a felhasznalojanak megvan a jelszava, meg azt is megengedte hogy belepjek es megnezzem a jegyeit, beirasait stb.. Pedig 6258+ km-re van tolem. Szoval aprilis 13 ota nem beszelunk. Egyik baratnomnek azt irta,hogy a mi baratsagunk meghalt es sose fog visszajonni. Amiota szakitottunk, MINDEN EGYES NAP vagy Dubaj vagy az arab szo hangzik el elottem, es lehetetlen rajta tullepni. Meg mindig el bennem a remeny hogyha felnovok, kirepulok es talalkozunk, es majd ott eldol minden.. Szoval.

Ugye whatsappon voltam, es epp az enyem es a d chatjat neztem(elerheto volt)es kiirta hogy gepel... Ezt ugye akkor irja ki ha a mi chatunkbe ir? Lehet hogy hulye kerdes volt, mert gondolom nem jelzi ki ha d mondjuk e-nek ir, de mar nagyon jol esne ha irna.. Koszi a valaszt, szep estet!:)


2016. máj. 13. 21:46
 1/2 Cinurka ***** válasza:
Igen ezt akkor irja amikor a masik neked gépel éppen vmit...csak utána gondolom kitörli és mégsem ir.
2016. máj. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Talált valaki mást. Felejtsd el
2021. okt. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!