Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 12 évesen elkezdhetek balettozni?

12 évesen elkezdhetek balettozni?

Figyelt kérdés
Az a hejzet hogymindig érdekel a balett 6 évesen el is keztem de utána elköltöztünk és így csak 1 évet tudtam járni.Most nem olyan rég fel vetettem a kérdést a szüleimnek hogy balettozhatok e . Anya azt mondta hogy tőle igen de nem hiszi hogy van kezdő balett 12 éveseknek.Apa viszont azt mondta hogy nem vagyok olyan alkat.Ezért most elég szomorú vagyok.Szerintem viszolnylag jó alkat vagyok hozzá.160 cm magas 40 kg és viszolnylag hajlékony.A véleményetekre lennék kíváncsi.És tudtok Valami kezdő csoportot ilyen korosztálynak?Válaszaitokat előre is köszi.:)
2016. máj. 14. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
elkezdheted, de kicsit korabban kellett volna, ha nagyon komoly eredmenyeket szeretnel elerni. ha viszont csak kozepszinten szeretned uzni, akkor siman belevaghatsz most is.
2016. máj. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi.=)
2016. máj. 15. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!