Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hirtelen düh kezelése?

Hirtelen düh kezelése?

Figyelt kérdés

Mostanában sokszor lrzek olyat, hogy valaki mond nekem valamit úgy, hogy az engem zavar, és én legszívesebben leütném az illetőt. De sokszor csak durván visszaszólok. De erről le szeretnék szokni. Tudtok mondani olyan düh kezelést, mint pl légzéstechnika, meg ilyenek?

És olyan is kéne, ami sírás ellen jó. Elég zűrös és nehéz időszakom van. L/14



2016. máj. 15. 07:34
 1/3 anonim válasza:
ha hiszed ha nem ugyanezzel "bajlodok" es en is 14 eves lany vagyok :D szoval a siras ellen nagyon nem lehet mit tenni ugy vettem eszre, az fejben dol el hogy mennyire birod es mennyire vagy eros belul. lenyugodni az segithet hogy gondolj arra akit nagyon szeretsz... szerelmedre, csaladtagjaidra... ez segitett nekem lenyugodni egyedul. ismerem az erzest amikor csak nekimennél az illetonek...remelem azert hasznos volt
2016. máj. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés.

A légzéstechnika segít. A dühöngést semmiképpen sem szabad elkezdeni, mert utána nehéz abbahagyni.

Másik tipp: ha a körmödet erősen belevájod az egyik ujjadba. Az apró fájdalom teljesen eltereli a figyelmet a belső viharokról.


Ami nekem még sokat segített, de ez teljesen szubjektív: tudom, hogy a dühöngő ember mindig nevetséges. Ezt addig sulykoltam magamba, amíg meg nem tanultam elröhögni magam, amikor ennyire üthetnékem van.

2016. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És tudtok légzéstechnikákat mondani?
2016. máj. 15. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!