Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha le érettségiztem akkor...

Ha le érettségiztem akkor hány pontot vagy jegyet kell elérnem hogy felvegyenek az Orvosi Egyetemre? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 15. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
felvi.hu megvan hogy az előző években mennyi ponttal vettek fel embereket. Remélem nem idén érettségizel mondjuk...:D Biológiából és kémiából emeltezned kell és sok pont kell, meg a túljelentkezés is óriási. Amúgy az a pont amit látsz az csak közelítő, mert minden évben attól függ hogy milyenek a pontok és mennyien jelentkeztek.
2016. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha nem vennének fel akkor újból mit kéne csinálnom újra le kell vizsgáznom vagy mi?
2016. máj. 15. 22:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát attól függ. Ha nagyon rossz a pontod akkor nem árt újraérettségizni. Ha közel volt viszonylag és úgy érzed nem tudsz jobbat írni akkor ugyanavval a ponttal felvételizhetsz a következő évben és akkor lehet úgy alakul hogy bejutsz. Amúgy hanyadikos vagy?
2016. máj. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
19 szakmunkásom van és menni akarok lehet érettségizni 1 év alatt le lehet tenni Pesten egy helyen és ha sikerülne akkor mennék tovább :)
2016. máj. 15. 22:58
 5/7 A kérdező kommentje:
fiú vagyok 19 éves :)
2016. máj. 15. 23:02
 6/7 anonim ***** válasza:
1 év alatt felkészülsz kémia emeltre meg biosz emeltre?:0 az szép lesz, sok sikert! Amúgy mindenképp járj utána a pontos követelményeknek meg a pontszámítás menetének. Meg ha egy év alatt végzed nem tudom hogy érettségizhetsz belőle, mert emlékezetem szerint van valami ilyesmi hogy csak olyan tárgyból érettségizhetsz amit legalább két évig tanultál.
2016. máj. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os

Ha van már érettségi bizonyítványa akkor bármiből mehet, anélkül, hogy 2 évig tanulta volna. Ha nincs abban az esetben tényleg így van ahogy mondod.

2016. máj. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!