Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Töltöttétek fel már véletlenül...

Töltöttétek fel már véletlenül mások telefonját vagy érkezett már telefonfeltöltés a ti kártyátokra?

Figyelt kérdés
Mi történt? Visszaadtátok a másiknak? Vagy amit megnyertetek az már a tiétek elvet követitek?

2016. máj. 17. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan lehet tudni, hogy ki töltötte fel?
2016. máj. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
72%
Nekem nem feltöltős a telefonom, anyukámé az. Neki érkezett már tévesen feltöltés. Aztán rájöttek, és felhívták, hogy sajnos téves volt, lenne-e kedves a megadott számra (ami hasonló volt, mint az övé) visszatölteni. Anyukám elég rendes, visszatöltötte, de szerintem úgy az emberek negyede tenné ezt meg.
2016. máj. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem volt már olyan.Egy millió forint érkezett a régi pénzes telefonomra.Aztán persze vissza küldtem a tulajdonosának.
2016. máj. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szándékosan töltöttem az akkori barátnőm telefonjára.
2023. júl. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!