Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet a megfejtés?

Mi lehet a megfejtés?

Figyelt kérdés

Kedves Olvasó!

Engedje meg, hogy elmondjak Önnek egy anekdotát és ezáltal egy játékra invitáljam. Kérem, olvassa el az alábbi párbeszédet és adjon választ a következő kérdésre: MIT ADOTT EL A SEGÉD ÚR A KISASSZONYNAK?


A "HANGYA" főüzletébe megérkezik a vevő.


Segéd úr: Kezeit csókolom kisasszony! Kérem foglaljon helyet.

Kisasszony: Jó napot kívánok! Köszönöm.

Segéd úr: Mit tetszik parancsolni?

Kisasszony: Kérek szépen fél kiló omlóskekszet, egy csomag teát és két darab citromot, mert teadélután lesz nálunk.


A segédúr kimérte a kekszet, és a többi kért árut mellérakva, szállításra alkalmas csomagot készített. Ezt követően kiszámolta a fizetendő összeget.


Segéd úr: 2 pengő 37 fillért tetszik fizetni! Köszönjük szépen a vásárlást, legyen máskor is szerencsénk, kezeit csókolom.

Kisasszony: Viszontlátásra.


A segéd úr kikíséri a a kisasszonyt, majd becsukja az üzlet ajtaját. A főüzlet vezetője kijön az irodából és a következő szavakat intézi a segéd úrhoz:

Segéd úr kérem, mit adott el a kisasszonynak?



Ennyi a szöveg. Valaki tudja, hogy mi a megoldás?


2016. máj. 17. 11:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Május 31-én fogom megtudni a megfejtést, hacsak addig ki nem találom valahogy. Majd megírom ide, hogy mi lett a válasz.
2016. máj. 20. 11:44
 12/14 A kérdező kommentje:
Május 31-én fogom megtudni a választ, hacsak előbb meg nem fejtem valahogy. Majd akkor kiírom ide a megfejtést.
2016. máj. 20. 11:52
 13/14 anonim ***** válasza:
Köszönjük a megfejtést, nagyon szellemes volt :)
2016. júl. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek.
2016. júl. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!