Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » League of Legends-ben hol...

Davidka1155 kérdése:

League of Legends-ben hol szerezhetek kulcsokat?

Figyelt kérdés
Az van hogy SR-ben kicsit sok idő lenne szerezni ezért nemtudom hogy ARAM-on pl. lehet-e. Az azért sokkal gyorsabb.

#barkácsolás #League of Legends #Leagoe of Legends #hextech kulcs
2016. máj. 18. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
ARAM-on is lehet meg 3v3-ban is, de nem hiszem, hogy így lényegesen gyorsabb lenne. A kulcsokat direkt jó ritkán kapja az ember, mert Riot nem akar túl sok skint ingyen odaadni. Ez csak egy kis "ízelítő", egy marketing fogás, mivel ez az egész gyűjtögetés faktor még külön motiválhatja az embereket a több játékra. Szóval ha több kulcsot akarsz, vegyél RP-t. Vagy fogd fel úgy a dolgot, hogy a semminél ez is több.
2016. máj. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy nem lehet aramban meg 3v3-ban, olyasmit olvastam múltkor, hogy egy régebbi patchnél lehetett, de csak abban, de lehet, hogy nincs igazam.

És igen, sajnos elég keveset lehet kapni, de legalább van :D

2016. máj. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én még tegnap kaptam 3v3-on, szóval szerintem pont fordítva van, hogy régen nem lehetett most meg igen :)
2016. máj. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat azóta mentem pár gyors ARAM-ot és érdekes módon 5 meccsből 3-szor kaptam kulcstöredéket és igy nyitottam is egy már meglévő ládát :)
2016. máj. 24. 19:14
 5/5 anonim válasza:
Elvileg random dobál, az elején sokat aztán egyre ritkábban.. egyszer nem dob és ez újra indul, vagy a másik lehetőség, hónaponta 1-2
2016. jún. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!