Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Piercing: tetováló szalonban...

Piercing: tetováló szalonban vagy kozmetikusnál érdemesebb szúratni? Kinek mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
És melyik tetováló szalonban/kozmetikában csináltattátok /Egerben/?
2010. ápr. 9. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:

olyant még nem is hallottam hogy kozmetikus piercinget szúr


abban sem vagyok biztos hogy szabadna e neki..


olyat hallottam hogy egyes füllyukasztók orrba is lőnek, de nekem ez a megoldás se tetszik


mindenképpen piercingessel

2010. ápr. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most egyre gyakoribb, h. a kozmetikusok elvégeznek egy piercer tanfolyamot, szóval akinek ez megvan szúrhat piercinget, csak nem ismerek konkrétan egyet sem, ezért kérdezősködöm. De köszönöm a választ
2010. ápr. 10. 13:39
 3/5 Réti bubuzér ***** válasza:
Marhafarmon. Jó erős, és kötelet is lehet fűzni bele.
2010. ápr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz a választ Te címeres ökör, mert gondolom az vagy, onnan a tapasztalat!!! Kár, h. a jó k... édesanyád nem tanított meg a jómodorra Te BAROM!!!!!!
2010. ápr. 14. 20:36
 5/5 A kérdező kommentje:
aKI NORMÁLIS VÁLASZT ADOTT, ANNAK KÖSZÖNÖM. mÁR MEGVAN A PIERCING, EGY TAPASZTALT PIERCER CSINÁLTA! :)
2010. ápr. 14. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!