Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történhetett ha láttam...

Mi történhetett ha láttam magamat éjszaka a földön üllni miközben én az ágyban voltam?

Figyelt kérdés
nem képzelődtem
2008. szept. 25. 09:33
 1/7 A kérdező kommentje:
vagyis ülni
2008. szept. 25. 09:33
 2/7 anonim ***** válasza:
szóval aludtál már,vagy még fenn voltál?és mit csináltál mikor meg láttad magad?eltűnt magától?
2008. szept. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De képzelődtél. Ez egy fura állapot, mikor a rem szakasz közben valamiért alfa állapotba lép az agy, ez átmenet, rövid tart és ritkán alakul ki, nekem pl eddig csak1szer volt életemben. Ilyenkor már úgy ahogy öntudatodnál vagy, de még nem vagy képes megkülönböztetni az álmot a valóságtól, magyarul hallucinálsz. Az, hogy nem a földön ülél valójában az is mutatja, hogy azt írtad: "valójában az ágyban voltam", azaz csak tudtad te, legalábbis később rájöttél, hogy hol is vagy, csak olyan élénk volt a hallucináció, hogy nem hiszed el magadnak:)
2008. szept. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és ha valaki a másikat látja így amikor ő nem alszik de a látott személy igen?
2008. szept. 25. 18:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az már egy érdekesebb dologot is felvethet: a testelhagyás lehetőségét álmok idején - kvázi halálközeli élménynek felel meg, ugyanis ott szokták az emberek magukat kívülről szemlélni(ha a "másik" alatt az esemény idején észlelt saját "másik" énedet értetted). Szerintem az álmokban közt is előfordulhat ilyen típusú, nagyon élénken emlékszel rá, ezért elhiszed amit láttál.

Azt amit az előttem szóló írt (féléber állapot) alvási paralízisnek nevezik, ilyenkor tényleg történhetnek tudatosuló furcsa észlelések, melyeket gyakran erős szorongás, rettegés kísér, ezt én is alátámaszthatom, mert többször volt ilyenem.

2008. szept. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hehe má én is voltam igy mikor kiprobáltam elöször az LSD-t
2008. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én nem próbáltam ki semmit
2008. szept. 27. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!