Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem sokára 8. osztályos...

Nem sokára 8. osztályos leszek és én nem akarok egy másik iskolába menni! Hiányozni fog az osztályom nagyon! Amikor csak arra gondolok h már csak 1 évem van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2016. máj. 21. 19:51
 1/7 gnoomage ***** válasza:
Semmit.
2016. máj. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De én nem akarok elmenni!!! :( Anyi emlékünk van!! És milyen lesz másik iskolába
2016. máj. 21. 20:02
 3/7 anonim válasza:
Ne aggódj , mi is így voltunk, most már középsuliból ballagok azóta új barátaim vannak (többieknek is) , igaz a középsulis barátságok nem lesznek olyan kitartóak "érdekbarátságok" ,de el lehet viselni őket, az általános iskolás barátaid se lesznek különbek, akiknek igazán fontos vagy és akik neked igazán fontosak azokkal minden lehetőséget megtudtok ragadni ezek után is. Nekem mondjuk a "legjobb barátnőmmel" ment tönkre a kapcsolat kis szaros pójás korunk óta ismertük egymást, most meg arra se méltat , hogy 5 percet szánjon rám.Változnak az emberek az életedbe és ez nem feltétlenül rossz!
2016. máj. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

"igaz a középsulis barátságok nem lesznek olyan kitartóak"


nem a fenéket nem, életre szóló barátságokat lehet ott kötni

2016. máj. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
bukjal meg
2016. máj. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez ellen nem tudsz mit tenni,az időt nem állíthatod meg:D Lesznek ott új barátaid,ennyi:) Lehet az az osztály még jobb is lesz,mint a mostanid.
2016. máj. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Gimnaziumban sokkal tartosabb baratsagok tudnak kialakulni. Ott mar kicsit homogenebb a csapat, megvan az alap erdeklodes, ki merre akar menni, mig altalanosban altalaban teljesem kulonbozoek a gyerekek. Nekem a kozepsulis eveim eddigi eletem legboldogabb evei voltak, sokkal jobb es oszintebb baratsagokat kotott ott, pedig egy ideig en is ugy gondoltam, az altalanosnal nem lesz jobb. Most egyetemen kivancsi vagyok, felulmulja-e az egesz a gimit.

Egyebkent, ha tenyleg jo baratok vagytok, nem fog megszakadni a kapcsolatotok kozepiskolabam sem, ha tesztek erte, de en ahogy lattam-tapasztaltam, egyetlen egy kivetellel mindenki szetkerult az altalanos iskolai legjobb barataitol es egymas fele sem neznek mar, annyit valtozik az ember tinedzser koraban, a kozepiskolai evek alatt. Megvaltozik az erdeklodesetek, a stilusotok.

2016. máj. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!