Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én mcdonald's-nál dolgozom és...

Én mcdonald's-nál dolgozom és sokszor megkapom azt hogy ilyen cigány olyan cigány és a hátam mögött az étterem vezető is nagyon sokszor mondogatja a többieknek. Mit tudnék tenni hogy fejezek be ezt?

Figyelt kérdés
Tanácsolták mar hogy jelentsem fel őket rasszizmusért de nem hiszem hogy jó ötlet lenne.
2016. máj. 24. 12:56
 1/9 anonim válasza:

1.Hagyd ott a munkát!

2.Jelencsd fel

😀😀

2016. máj. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy eléállnék, megmondanám neki, hogy igen, bäszd meg, cigány vagyok. Cigány vagyok, de dolgozom, ráadásul több gerinc szorult belém mint beléd, mert nem köpködlek a hátad mögött. Mondd a szemembe, ha valami bajod van, vagy hagyj tisztességesen dolgozni. Persze lehet, hogy ezután kivágnak, mint a macskát szarni, de emelt fővel távoznál.
2016. máj. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Állj a sarkadra, szerezz bizonyítékot. Vedd fel valamilyen elektronikus formában a cigányozást, amikor nem látják. Keresd meg a McDonald's vezetőségét, hogy téged folyamatosan ilyen sérelmek érnek a munkahelyeden, mit szólnak hozzá. Ha nem ajánlanak valami szép kártérítést, máshol másik munkakört, nem bocsátják el azonnali hatállyal a rasszista munkatársakat - ami egy ilyen amerikai multinál alapvetően elvárható lenne -, akkor közöld, hogy megkeresed a médiát a sztoriddal. RTL Házon kívül, Blikk és tsai imádnák a történetet, hogy rasszistán áll hozzá a McDonald's a dolgozóihoz. Tuti, hogy inkább megér nekik pár milliót, hogy befogd a szádat, mint hogy a médiában kiteregesd, hogy rasszisták az éttermeik dolgozói.
2016. máj. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat !

Ha pl felvennem az egyik beszelgetest akkor nem sertenem a szemely jogait a fonoknek vagy barkinek? Sajnos nem vagyok jartas a jogokban es ossz vissz meg csak 8honapja vagyok ott.

2016. máj. 24. 13:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Mond meg a sok kifehéredett cigánynak, hogy ők is cigányok.
2016. máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Érdekes, pedig amit a kérdező mond, ez éppen a cigányok szokása. Egy képet linkelhetnél az arcukról, ha fönt vannak facebookon.
2016. máj. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem sérted meg a személyiségi jogaikat, ha felveszed a beszélgetést. Ők sértik meg tiédet, amikor cigányoznak. Nem kell, hogy a dolgozók neve elhangozzék egy tévériportban, akkor nem sérülnek a jogaik, de ez legyen a médium baja, hogy milyen jogokat sért meg. A McDonald's neve elég, ha elhangzik a riportban. Magáncélra felvehetsz beszélgetéseket, hogy egy munkaügyi perben bizonyítékod legyen.
2016. máj. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%
Mi az kérdező, a privát üzenetemre válaszolni nem akarsz? Pedig én most téged csak téged védelek. Nem szép dolog cigányozni, főleg nem akkor, ha a cigányozó is egy kifehéredett cigány. Dehát Magyarországon ez a divat. A jobbikos cigányok letagadják magukról a származásuk, közben beszólogatnak más cigányoknak, akiknek barna a bőrük. Nyugodtan pereld be őket, ha ilyen történik. Egy cigány ne szólogasson be egy másiknak, ilyet csak egy magyar tehet. Végülis ez az ő hazájuk. Ők vannak a legtöbbet b.@.sztatva, mind a sima cigóktól, mind a jobbikosoktól. És mit kapnak cserébe? Azt hogy: "én beszólhatok neki mert én is cigány vagyok." Közben pont fordítva kéne. Egy magyar beszólhat, de egy cigánynak mi joga, amikor ő is az? Értitek. Dehát ez van, miután szét van b.@.szva az a szerencsétlen néhány magyar teljes élete, még meg is verik, ha meg mer szólalni, ha fel mer szólalni a basztatás ellen. B.@sztatják a magyart, de ha felszólal, akkor mégjobban. Ez a sorsa szerencsétleneknek, mert az országban élő 9,5 millió cigány nem képes elfogadni, hogy ők vannak többen, és hogy ők azok, akik tönkreteszik másik életét. Kérdező, ettől függetlenül a beszólogatóid is biztos mind cigányok.
2016. máj. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nos az utolsó válasz írónak csak annyit szeretnek mondani hogy vissza írtam. Másrészt mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!! :)
2016. máj. 24. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!