Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Autóvásárlás előtt állok 3...

Autóvásárlás előtt állok 3 autót néztem eddig alfa rome 159, vw passat5.5, opel vectra c melyik lenne a legmegfelelőbb?

Figyelt kérdés

Alfa Romeo 1.9jtd 16v 150le

opel vectra c 1.9cdti 150le

vw passat 5.5 1.9pdtdi 131le

hosszú utakra is használnám őket

melyik lenne a legmegbízhatóbb,előnyök és hátrányok is érdekelnek

motor,elektronika,futómű hogy bírja a magyar utakat?

dízelt szeretnék de ha jobb bármelyikben is a benzines akkor egyértelműen arra az irányba húzok majd:)

autópályán is használnám és egyaránt városban is elég sokat

menetteljesítmény is érdekelne,mert a számok azok csak számok és nem tudok belőlük következtetés levonni mert mindnek elég nagy a tömege



2016. máj. 24. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Én csak az Alfa 159-ről tudok mondani véleményt. Nekem az van, de nem 1.9-es hanem 2.4-es. Nem rossz az 1.9-es sem, de ha sokat autópályázol, akkor jobb a 2.4-es. Fogyasztása nemsokkal több, de könnyebben mozgatja az autót. Különösebb gondok nincsenek vele, ha rossz utakon is jársz vele, akkor inkább valami ballonosabb gumival szereld fel. Elektronikával nincsenek gondok, legalábbis nekem még nem volt, futóművet gyakrabban újítod fel, mint a másik két autóban, de az Alfa nem ide van tervezve, meg aztán bőven kárpótol más téren, menetteljesítmény az egyértelmű, hogy az Alfa-é messze a legjobb. A másik kettőröl nem tudok mit mondani, szóval azt mástól próbáld megkérdezni.
2016. máj. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!