Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány éves kortól lehet 2016-ba...

Hány éves kortól lehet 2016-ban pénzért munkát vállalni?

Figyelt kérdés
Novemberben leszek 16. Minden barátom már elmúlt 16 és mehetnek dolgozni. Pénzt keresni. Nekem is terveim vannak, kellene a pénz, de megkérdeztem egy helyet nyári munkával kapcsolatban, ahol láttak volna szívesen, de a végén kijelentették, hogy még sem lehet, mert nem vagyok 16. De mások azt mondták, hogy pedig lehetne.. Hallottam olyat is, hogy szülői igazolással lehet. Szóval nem tudom, hogy most, hogy is megy ez az egész dolog. Válaszokat előre is köszönöm!

2016. máj. 24. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:
15 évesen szülői engedéllyel, de csak iskolai szünetekben és nappal lehet. Ha most kérdezted, nyilván azért utasítottak el mert még nincs iskolai szünet.
2016. máj. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!