Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha valakin...

Mit gondoltok arról ha valakinek van titkos kapcsolata illetve ha szeretője van amellett hogy házas? Nem kizárólagosan férfiakra gondolok, nőkre is. Kérnék kort is a válaszhoz.

Figyelt kérdés
szerető,család

2016. máj. 25. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök mindegy , hogy milyen nemű, aki szereti a párját, az nem tart szeretőt, ha már nem szereti, akkor szakítson vele.


Undorító, gerinctelen dolognak tartom a 'titkos szeretőt'.

Egy Nyitott kapcsolatban TALÁN elfogadhatónak találnám, egy közösen megbeszélt 'barát' néha segíthet (bár nem vagyok párterapeuta), de ez is csak nagyon kivételes esetben.

De ha valakinek van egy kapcsolata, akkor ha beleszeret valaki másba, mert Istenem, az megtörténik, legyen már annyi benne, hogy megmondja: bocsi drágám, de valaki másba beleestem, és egyszerűen szakítson vele.

2016. máj. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nos igazad lehet De mindenkiben ott van a Kis Ördög.
2016. máj. 28. 22:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, nincs ott.

HA ott van a 'kis ördög', akkor két dologra jöhetsz rá:

1- már nem szereted a párod.

2- ez csak egy átfutó gondolat.


Ha az első az igaz, szakítanod kell a pároddal, elvégre te sem vele akarsz már lenni és neki is jobb, ha nem egy hazugság pazarolja az életét.


Ha a második igaz, akkor meg el kell felejteni a rossz gondolatokat.


Nincs olyan, hogy véletlenül csalsz meg valakit, nincs olyan, hogy úgy követed el ezt a hibát,hogy nem akartad.

Ha meg mégis sikerül egy kapcsolat mögötti kapcsolatot kialakítani, és az illető nem vallja be, akkor az az illető egy hazug, szánalmas ember.


Ha már megtörtént a baj, egy vallomást igazán megérdemel a másik fél.

2016. máj. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!